right_col_icon1.gifÚstecký kraj

Restaurace Merlot
obrazek
Žatecká 186
Louny

 

Restaurace Merlot nabízí ideální místo pro setkání s přáteli, nebo romantickou schůzku v příjemné atmosféře.

Restaurace zahrnuje třicet míst, které jsou k dispozici pro různá rodinná či pracovní setkání. Stala se hojně navštěvovaným a vyhledávaným místem pro svoji vyhlášenou moderní gastronomii. Převládají zde moderně upravené pokrmy z čerstvých a kvalitních surovin. Tyto lahůdky pro Vás připravil náš šéfkuchař s největší pílí a láskou ke gastronomii. K pití si zde můžete vybrat tradiční českámoravská či mezinárodní vína z naší stylově zařízené vinotéky a vinného sklepa.

Jsme proto přesvědčeni, že se zde budete cítit příjemně a uvolněně. Věříme, že budete odcházet s pocitem příjemně strávených chvil a se zážitkem, na který jen tak nezapomenete. Dokonalé chuťové variace řadí restauraci Merlot mezi nejvyhledávanější restauranty nejen v Lounech, ale i v širokém okolí.

TAKE AWAY...i bez čekání
Rádi Vám připravíme jakékoliv jídlo z jídelního lístku či denní nabídky a vy si ho můžete v restauraci vyzvednout.
Objednejte si Vaše jídlo telefonicky a nebudete tak na objednávku muset čekat.

 

POD LAMPOU
obrazek
LIPOVA 10
TEPLICE

ÚTULNÁ HOSPŮDKA V LÁZ.PARKU S ČESKOU KUCHYNÍ-ŽEBRA,KOLENA,TATARÁČEK,BRAMBORÁKY.OSLAVY VŠEHO DRUHU,F.VEČÍRKY,RODINNÉ OBĚDY,SPORT.PŘENOSY..

Good Gate restaurace
obrazek
J. Průchy 1915/24
Most

Restaurace v moderním stylu připravena uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Restaurace leží v centru města naproti nákupní galerii Centrál a budově České spořitelny.

Naším cílem je vytvořit pro naše zákazníky co nejpříjemnější gastronomický zážitek, kterým Vás provede náš příjemný a proškolený personál. Nabízíme individuální i skupinové stravování, možnost pořádání večírků, banketů, svateb či firemních prezentací. Pro zákazníky je připraveno plné připojení WI-FI zdarma.

Začínáme již v 8 hodin, kdy si vyberete z nabídky vydatných snídaní. Kolem 10. hodiny zahajujeme prodej hotových jídel - v nabídce jsou dvě polévky a pět hlavních jídel. Ta je možno kombinovat do obědových menu, která se skládají z polévky + hlavního jídla + dezertu. Po celý den až do 23 hodin si též můžete objednat z jídelníčku minutkového, který obsahuje nabídku moderní gastronomie. Tím ale provoz naší restaurace nekončí a Vy si můžete vychutnávat lahodné drinky z našeho exkluzivního baru.

Prostor je rozdělen do několika stylů posezení: kavárna, barové sezení, bar, a restaurace. Pro naše nejmenší zde samozřejmě nechybí dětský koutek. Při teplém počasí můžete u nás využít venkovní terasy a také terasy v atriu. Provozovna je klimatizována a vybavena audiovizuální technikou.

Hotel & Motorest V Údolí Zlatého potoka
obrazek
Náměstí 17
Blšany

Restaurace: Kapacita: 50 míst

V Hotelu & Motorestu V Údolí Zlatého potoka se specializujeme na typicky českou kuchyni. Denně nabízíme výběr minimálně ze 3 polévek a 10-15 hotových jídel. V našem stálém jídelním lístku naleznete: Studené a teplé předkrmy, speciality připravené dle našich receptur, minutky z vepřového a kuřecího masa, ryby, bezmasá jídla, těstoviny, dezerty a široký výběr z nápojového lístku. Dle Vašeho přání a druhu oslavy Vám pomůžeme sestavit Vaše menu. V letním období je kapacita naší restaurace rozšířena o 20 míst na letní terase. Jsme držiteli CERTIFIKÁTU potvrzujícího nejvyšší kvalitu čepovaného piva udělovaným Královským pivovarem Krušovice vybraným provozovnám, ve kterých jsou jeho výrobky prodávány.

 

Vinárna: Kapacita: 40 míst

Pořádání: Svatby, rauty, podnikové večírky, smuteční hostiny, společenská setkání. Příjemnou atmosféru umocňuje oheň v krbu. Hostům je k dispozici taneční parket.

 

Taneční sál: Kapacita: 100 míst

Taneční sál je uzpůsoben k pořádání předváděcích akcí, svateb, podnikových večírků, tanečních zábav a plesů. Součástí sálu je pódium, bar a zázemí sálu (šatna, WC).

Hostům jsou k dispozici nejen dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a apartmány pro 4 a 5 osob, ale i jeden bezbariérový pokoj pro dvě osoby. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí, satelitem, dvd přehrávačem, telefonem a internetem. Dále je k dispozici hlídané parkoviště přímo v areálu hotelu a půjčovna kol.

Hostinec Svatý Floriánek
obrazek
Mnetěš č.p. 8
Mnetěš, Roudnice nad Labem

Milé posezení v rodinném hostinci nedaleko hory Říp.

GRAND restaurant
obrazek
Na Schodech 1536/6
Ústí nad Labem

Luxus dostupný každému. Restaurace ve francouzském stylu je umístěna v secesní vile z konce 19. století v centru Ústí nad Labem (nad Národním domem). Na své si zde přijdou nejen milovníci zážitkové kuchyně a kvalitních vín, tak i ti, kteří chtějí strávit příjemný čas s přáteli v netradičních prostorách této restaurace.

Restaurace Renda
obrazek
Rvačov 136
Roudnice nad Labem

Restaurace Renda je rodinný podnik, který již dlouhou dobu působí v Roudnici nad Labem v oblasti pohostinství. Nyní nabízíme i potenciálním návštěvníkům Roudnicka ubytovaní v komfortně zařízeném penziónu o celkové kapacite 30 lůžek. Na každém pokoji nechybí televize, sociální zařízení i volné připojení k síti internet přes Wi-Fi. Každý si jistě vybere své oblíbené jídlo z domácí kuchyně za velmi výhodné ceny (viz. Denní jídelní lístek na našich web stránkách).

Restaurace STEAK HOUSE
Kamenická 502/15
Děčín
Andy Restaurant Penzion
obrazek
Teplická 346/40
Děčín
  • Restaurace
  • Penzion
  • Solární Studio

 

Restaurace

Přijemné posezení v útulném prostředí ve středu historické části města Děčína. Česká i zahraniční kuchyně. Značková káva spolu s velkým sortimentem nápojů je u nás samozdřejmostí.

Možnost pořádání večírků, narozenin, svateb, firemnéch akcí. Polední menu, zimní a letní terasa, salónek, pronájem, velkoplošná projekce, WiFi.

Penzion

V našem rodinném penzionu najdete jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje, apartmá, bezbariérový, kuřácký i nekuřácký pokoj. Celkem 28 lůžek. V každém pokoji WC, koupelna, TV, satelit, internet zdarma.

Soukromé uzavřené parkoviště je samozdřejmostí. Výhled na Synagogu, 300 metrů od ZOO Děčín a vyhlídkou Pastýřská stěna. Poskytujeme rodinné a víkendové slevy. Penzion najdete v klidné části centra Děčína.

Solární Studio

Výběr z 6 profesionálních solárií. Největší výběr solární kosmetiky. Nejlevnější turbo v Děčíně. Dětský koutek a hlídání dětí při vašem opalování zdarma.

Telefon : 7777 666 32

Otevírací doba :

Po - Pá    8:00 - 21:00

Sobota    9:00 - 13:00

Neděle    zavřeno

Syndikovat obsah