right_col_icon1.gifPraha

Restaurace Čertousy
obrazek
Bártlova 35/10
Praha 9

Restaurace Čertousy Praha se nachází v klidné části Prahy. Nabízí možnost posezení na venkovních terasách, parkování v uzavřeném areálu, bezbariérový přístup, dětský koutek, připojení k internetu...

Specializujeme se i na zajištění firemních a soukromých akcí, jako jsou svatby, oslavy narozenin, promoční akce i jubilea. Profesionální zázemí a dlouholeté zkušenosti s organizací jsou zárukou Vašeho mimořádného zážitku.

Široká nabídka jídel, nápojů i výhodných poledních menu uspokojí každého návštěvníka. Zajistíme pro Vás rychlou snídani, klidné polední posezení, pracovní oběd, romantickou večeři nebo slavnostní událost .

Restaurace Rendezvous
obrazek
V lužích 999/1
Praha

Zaručená kvalita, moderní design a styl. To je restaurace Rendezvous Lifestyle. Sami to postřehnete nejen z atmosféry a prostředí kolem Vás. Ale i z profesionálního přístupu obsluhujícího personálu. Můžete si vybrat z denního menu anebo z výběru výtečných pokrmů stálé nabídky. Tým profesionálních kuchařů pod vedením Šéfkuchaře pana Marka Fidrmuce Vám každý den připravuje nové pokrmy a polévky z tradiční české kuchyně. Jídelní lístek A la Carte nabízí široký výběr z mezinárodních pokrmů. Naši kuchaři vaří vždy z nejkvalitnějších a čerstvých surovin a ingrediencí. Výsledné variace jsou nejen chutné a odpovídající trendům klasické a moderní gastronomie.

BRASSERIE LA GARE
obrazek
V Celnici 3
Praha

Brasserie je místo s uvolněnou atmosférou, tištěným menu a jídlem po celý den… toliko stručná a zlehčená verze tohoto slova ze slovníku… my u nás přidáme obsluhu, která Vás jistě pobaví včetně rodilých mluvčích, výtečnou kuchyní založenou na tradici a domácí přípravě, vlastní pekárnou a cukrárnou, námi dovážená vína přímo od pěstitelů révy... šefkuchaře, který vařil po světě a nejraději ve Francii… a náš zájem o vaši spokojenost… a v neposlední řadě i krásnou zahrádku… na léto i zimu…

NABÍDKA NA OBĚD již OD 85.- !!!! odpoledne na KÁVU A DOMÁCÍ KOLÁČE A DORTY Z NAŠÍ CUKRÁRNY!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 

Golden Tikka - Konviktská - indická restaurace
obrazek
Konviktská 262/9
Praha 1 - Staré Město

Tradiční indická restaurace v historickém centru Prahy. Restaurace je nekuřácká. Autentická indická kuchyně - jídla vaří indičtí kuchaři. Velký výběr vegetariánských a masitých pokrmů a sladkostí, výhodné polední menu, možnost jídla s sebou. Filtrovaná voda zdarma.

Bílá Vrána
obrazek
Jagellonská 10
Praha 3 - Vinohrady

Originální a stylová restaurace na rozhraní pražských Vinohrad a Žižkova, mezi obchodním centrem Flora a náměstím Jiřího z Poděbrad, přímo naproti městskému soudu pro Prahu 3.

V útulném interiéru z teakového dřeva a mědi si můžete vybrat z široké nabídky jídel, na své si přijdou jak milovníci bifteků, tak vegetariáni.

Znalci vína ocení naši nabídku skvělých vín od menších moravských vinařů, doplněnou o vína z Francie, Španělska a jižní Ameriky, pivaři zase dobře ošetřenou plzeňskou dvanáctku, případně světlou a černou jedenáctku z Velkých Popovic.

Výběr kávových specialit z kávy Lavazza, alko i nealko nápojů je samozřejmostí. Milovníci koktejlů najdou své oblíbené drinky na koktejlovém lístku.

Od 11 do 15 hodin Vás zveme na polední menu za zvýhodněné ceny

Restaurant Modrý zub
obrazek
Spálená 29
Praha

 

Autentická thajská kuchyně v centru Prahy. Jídlo u nás vaří thajští kuchaři podle tradičních domácích receptů z nejlepších čerstvých surovin. Nemáte-li čas, objednávku Vám rádi zabalíme.

 

 

Steakhouse U Světoběžníka
obrazek
Vrážská 238/8
Praha 5, Radotín
Vinárna a restaurace Zlatý had
obrazek
Plaská 4
Praha

 

Zlatý had…

Zlatý had působí na trhu více než 15 let a za tu dobu si získal důvěru a dobré jméno. Hlavní sídlo je vinárna a restaurace Zlatý had, které leží na atraktivní turistické trase mezi Národním divadlem a Pražským hradem. Restaurace je zaměřena na prodej kvalitních vín z celého světa s výbornou a nápaditou gastronomií.Vaříme jako za starých časů, bez jakýchkoliv chemických dochucovadel.Díky naší nápadité gastronomii Vám nabízíme takové skloubení jídel s víny, jež vytvoří dokonalou chuťovou harmonii.

Zlatý had jako cateringová služba…

Nabízíme veškeré druhy cateringových služeb – rauty, recepce, bankety, koktejly, Garden party, plesy, svatební hostiny, semináře, teambuilding, soukromé akce, firemní akce, vánoční večírky a další společenské akce. Díky našim bohatým zkušenostem si můžete být jisti, že akce dopadne k Vaší naprosté spokojenosti.

Zlatý had jako zprostředkovatelská agentura…

Nechte veškeré starosti s organizací na nás. Zařídíme kytici na stole i prostory pro 500 osob. Za úspěch považujeme naprostou spokojenost zákazníka a to v celém průběhu příprav od návrhu pozvánek, menu, nabídky prostor, dekorací až po samotné konání.

Zlatý had a kultura…

Pořádáme výstavy obrazů, divadelní představení, literární večery, hudební programy, diskuse se známými osobnostmi. Vystupovali u nás např. Hana Hegerová, Květa Fialová, Anna Polívková, Arnošt Lustig, Jaroslav Dušek, Jiři Lábus, Ondřej Havelka a mnoho dalších…

INDICKA RESTAURACE - HAVELI
obrazek
Dejvická -6 Praha - 161 00
Praha - 6

Po staletí byli Haveliové považování za ty,kdo udržují indickou tradici a kuchzni. Naše restaurace se snaží pokračévat v tomto dědictví. Velký vyběr jídla z TANDOOR - pec ze hliny a bohatý vyběr aromatické koření a čerstvé a ydravé byliny vás potěší.

Denní menu- Vegetarianské ( předkrm,polévka,hlavní jídlo) - 84 ,- kč

                       Kuřecí curry / Masala / Vindaloo - 93,-Kč

Kromě toho zde nakoupíte více než sto druh koření, Basmati rýže,omačky,lušteniny,Ayurvedské byliny, vonné tyčinky, upomínkové a dárkové předměty.

Syndikovat obsah