right_col_icon1.gifPraha 10

Restaurace "U tří soudků"
obrazek
Vršovická 843/33
Praha 10

Restaurace "U tří soudků" se nachází na adrese Vršovická č.p.33 v Praze 10 - Vršovicích, na rohu ulic Vršovická a Sportovní v bezprostřední blízkosti fotbalového stadionu Bohemians. Do provozu byla uvedena jako hostinec se studenou kuchyní a chuťovkami k pivu roku 1934.

   V roce 2004 došlo k celkové  rekonstrukci a rozšíření restaurace do sklepních prostor, kde vznikl prostorný salonek, který je nyní zcela nekuřácký. Nově zde byla vybudována i moderní kuchyně.

   Nyní je restaurace založena převážně na širokém výběru jídel mezinárodní i tradiční české kuchyně, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Samozřejmostí je každodenně  obměňované  polední menu. To vše je doplněno  točeným pivem Staropramen 100, polotmavým ležákem Granát a nově i o Plzeňskou 120 a Radegast Birell, ale i bohatým výběrem alko i nealko nápojů z našeho baru.

Restaurace U Grébovky
Kozácká 6
Praha 10

Naše restaurace se nachází v blízkosti krásného pražského parku Grébovka.

Novorenesanční vila Grébovka, která stojí v parku - Havlíčkových sadech, sloužila od padesátých let dětem a mládeži, po roce 1989 zůstala několik let prázdná, nyní ji má z části pronajatu Soukromá taneční konzervatoř- osmiletá střední umělecká škola, kde se mladí tanečníci připravují na uměleckou dráhu.

Spojte procházku parkem s naší restaurací a přijďte k nám posedět...

Restaurace Kotelna
obrazek
Jiříčkové 4
Praha

Poučení z krizového vývoje

V Kotelně se bude jíst, i kdyby na chleba nebylo. My se totiž krize nebojíme, zásoby si připravíme. Doba je sice zlá, ale z komína se pořád kouří.

Minulost nás již poučila, že není nad to svůj žal dobře zapít a vydatně zajíst, nemluvě o tom, že každá radost a úspěch by měly být oslaveny stejně tak, ale dvojnásobně.

Hurá, ať žijem!

Přijďte si přečíst Hlas Kotelny

Restaurace v hotelu Regina****
obrazek
Konojedská 38
Praha
 • Na Vaši návštěvu se těší i klasicky zařízená pivnice.

 • Dudás Csárda
  obrazek
  Výstupní 22
  Praha

   

  Stylová rodinná maďarská csárda. Obědy - hotová jídla, večeře - minutky.

  Azalka Steak restaurant
  obrazek
  Krymská 1
  Praha
  AZALKA STEAK RESTAURANT Vás srdečně zve k příjemnému posezení v útulném prostředí s ochotnou obsluhou.
  Restaurant & Music Bar WAIKIKI
  obrazek
  Vršovické náměstí 2
  Praha

  Restaurant & Music Bar WAIKIKI nabízí každý den příjemné posezení ve dvoupodlažní restauraci pro 180 osob. Součástí restaurace je rozlehlá
  letní zahrádka z poloviny zastřešená při nepřízni počasí. Připravujeme pro Vás speciality z mexické a italské kuchyně doplněné o speciální měsíční nabídky našeho šéfkuchaře.
  Zajišťujeme rauty, svatby, cattering, oslavy narozenin, firemní večírky, křesty… Rozmanitost naší nabídky je velice pestrá a snaží se vyjít vstříc širokému spektru zákazníků.
  Každý den od pondělí do pátku je také v nabídce polední menu včetně polévky od 75,- !

  Pizzeria & Mexicana CAROSELLO
  obrazek
  Černokostelecká 68
  Praha

  Připravujeme pro vás speciality z italské a mexické kuchyně. Pizzy jsou připravovány na pravé italské peci na dřevo. Zajišťujeme firemní rauty, oslavy narozenin svatby ...
  Kapacita trojpodlažní restaurace je cca 170 osob, je vybavena 2 bary, kuřáckou
  a nekuřáckou částí, klimatizací, zahradním grilem, vlastní vinotékou ...
  V průběhu léta je obzvláště oblíbená zastřešená zahradní restaurace.


  Zajišťujeme také rozvoz všech pokrmů k Vám domů, do práce... Rozvoz v rozsahu vyznačeném na mapě není účtován při dodržení minimální objednávky ve výši 300,- Příplatek za rozvoz mimo lokalitu v mapě
  10 Kč/km. V případě větších nebo stálých objednávek vás informuje obsluha o dalších zvýhodněních.
  Každý den pro Vás také připravujeme polední menu od 75,- Kč.

  Poskytujeme wireless internet zdarma.

  Rybářská bašta
  obrazek
  U Břehu 47
  Praha

  Tato restaurace je v provozu již od roku 1985 a od samého začátku se stala velmi slavnou a oblíbenou restaurací v Praze. Zejména díky rybím specialitám a prostředí, které hostům umožnilo dostatečné soukromí. Až do konce minulého století se tato restaurace těšila značné oblibě. V posledních několika letech se však úroveň velmi zhoršila a to vedlo ke změně provozovatele. Od března 2008 se novým provozovatelem stal pan Michal Němec.

  Od počátku března 2008 se začalo s částečnou rekonstrukcí celé restaurace, která probíhá za provozu. V lednu 2009 se na měsíc přerušil provoz a došlo ke kompletní rekonstrukci restaurace i výrobních prostorů. Po této rekonstrukci můžeme nabídnout výbornou kuchyň se slušným výběrem jídel české a mezinárodní kuchyně, zvěřiny a rybích specialit. V neposlední řadě Vám nabízíme několik druhů točených piv a širokou nabídku vín z celého světa.

  Šéfkuchař pan Miloslav Novák Vám

  v době obědů nabízí hotové pokrmy zejména české kuchyně, ale i zahraniční speciality ve velmi příjemné cenové relaci. Samozřejmostí jsou různé hody: vepřové, zvěřinové, týdny telecích a jiných specialit. Součástí restaurace je letní zahrádka s kapacitou 180 míst kde podáváme grilované speciality. K příjemnému pobytu slouží i dětské hřiště, houpačka v přírodě, stolní tenis a jiné možnosti využití volného času. V nabídce je i salónek vhodný k uspořádání soukromých oslav, promocí a jiných akcí.

  Nabízíme také možnost dekorací a výzdoby jak tabule v naší restauraci tak u Vás doma.
  Rybářská bašta nabízí i ubytování ve 2 až 3 lůžkových pokojích, k dlouhodobému i krátkodobému pobytu.

  Těšíme se na Vaší návštěvu.

   

  Syndikovat obsah