right_col_icon1.gifVýpis restaurací

Výpis restaurací podle zadaných požadavků.

Restaurace Panský dům Vříšť
obrazek
Vříšť 1
Vříšť

Restaurace Panský dům Vříšť se nachází na Vysočině v blízkosti Nového Města na Moravě. Teplá jídla nabízí po celý den. Možnost pronájmu i s ubytováním.

"D"-CLUB, sport & drink bar
obrazek
Barákova 12
Prostějov

Nabízíme Vám příjemné posezení v baru s kapacitou 40 míst, široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů za příznivé ceny. Najdete zde také dvě velkoplošné obrazovky pro sledování sportovních přenosů, terminál společnosti synot-tip pro uzavírání kursových sázek, internet, šipky, stolní fotbálek, zdarma intrnet, wifi připojení a hernu s nejnovějšími výherními automaty. K dispozici je také salonek pro uzavřené soukromé akce, oslavy narozenin a party. 

Pro případ, že se rozhodnete do "D"-CLUBu přijet vlastním vozidlem na svůj oblíbený drink, je pro Vás k dispozici služba drink-car-service, která se postará o následný odvoz Vás i Vašeho vozidla.
7 Tacos Restaurant & Café
obrazek
Ortenovo nám.22
Praha

Restaurace 7 Tacos Praha - to je autentická mexická kuchyně v Praze 7. Naše pražská restaurace nabízí mexické speciality podle tradičních receptur a z originálních surovin, 7 dr

A T R I U M Hotel - Restaurant
obrazek
T.G.Masaryka 1678
Varnsdorf

Restaurace hotelu ATRIUM  ve Varnsdorfu = 60 míst v příjemném prostředí, salónek, zimní zahrada, otevřená terasa ve II. patře a letní zahrada.

V týdnu nabízíme za velmi přijatelnou cenu i hotová jídla. Zdejší restaurace je vyhlášena svou širokou a pestrou nabídkou jídel české i mezinárodní kuchyně a zcela jistě uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.

 

Hotel A T R I U M odpovídá mezinárodnímu standartu tříhvězdičkového hotelu.

K dispozici je zde 15 moderně vybavených jedno- a dvoulůžkových pokojů + 1x suite s vlastním sociálním zařízením, sprchou, televizí, minibarem, telefonem a internet. Ubytovací kapacita hotelu je 24 lůžek + možné přistýlky.  Hotel nabízí i  moderní  R E S T A U R A N T   se skvělou a vyhlášenou mezinárodní kuchyní. Dále zde najdete wellness s běžeckými pásy,  saunou, masážemi a solárium.

K dispozici je  konferenční a společenská místnost s technickým vybavením pro semináře, školení,či obchodní schůzky. S oblibou jsou zde pořádány i menší rodinné oslavy či setkání.

Hotel má vlastní, uzamykatelné parkoviště hlídané kamerovým systémem.

 

Hotel ATRIUM najdete ve městě VARNSDORF, které  leží na česko-německé hranici, na úpatí Lužických hor a okraji národního parku České Švýcarsko. Pro rozvíjející se turismus je Varnsdorf významnou vstupní i výstupní branou a hotel ATRIUM skvělým výchozím bodem pro vaše výlety do blízkého okolí ale i atraktivních vzdálenějších cílů :

Praha – 120 km;  Liberec - 45 km;  Česká Lípa – 30 km;  Národní park České Švýcarsko – 10 km;  napojení na německou dálnici A4 (Bautzen) – 35 km; rekreační oblast žitavského pohoří (Oybin - Jonsdorf - Lückendorf) - 15 km.

Vedení hotelu ATRIUM, náš kuchyňský, restaurační a hotelový personál jsou vždy připraveni zpříjemnit Vám pobyt v našem hotelu !

A-SPORTHOTEL
obrazek
Vodova 108
Brno

Hotel se nachází asi 4 km od historického centra Brna, města četných mezinárodních a tuzemských výstav a veletrhů, dějiště závodů silničních motocyklů, které se pořádají na okruhu T. G. Masaryka. V blízkosti se nachází výpadovka na Svitavy i na dálnici Dl. Jen pár km vás dělí od brněnské přehrady a zoologické zahrady v Bystrci Z hotelu je také výborná dostupnost do centra města.

Pokoje: Hotel disponuje 32 dvoulůžkovými moderně a účelně zařízenými pokoji. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem a možností připojení k internetu.

Parkování: Možnost parkování před hotelem ve sportovním areálu Královo Pole Brno.

Restaurace: Hotelová restaurace se 70 místy skýtá příjemné posezení v nově zařízeném interiéru a nabízí široký výběr pestrého jídelníčku. Ochotný personál Vás profesionálně obslouží.

Salónek: Se 60-70 místy je možné využít k pořádání:

  • oslav
  • svateb
  • seminářů
  • školení
  • promoce
A.R.Levský restaurant
obrazek
Škroupova 4
Ostrava

Stylová restaurace s fortelnou kuchyní v centru Ostravy. Čepujeme výborný Ostravar, Staropramen, Stellu Artois a Kofolu, na zhrádce ve dvoře i v celé restauraci můžete bezpaltně využít WI-FI připojení. Specializujeme se na rodinné oslavy a firemní večírky.

ABE - Grill bar Maruška
obrazek
Legerova 22
Praha

Příjemné domácké prostředí se zaručeně domácí kuchyní

Možnost rodinných oslav - promoce / svatby / křtiny a jiné

Možnost firemních večírků / rautů - s možností ubytování

Před restaurací a v garážích pod restaurací MOŽNOST PARKOVÁNÍ

11:00 - 15:00 Polední MENU v hodnotě od 80,-Kč. (polévka, hlavní jídlo, 0,3 lt. nápoj)

Aberdeen Angus - Steak House
obrazek
Neurazy-Soběsuky 9
Neurazy

Steaky a speciality z hovězího masa vlastního ekologického chovu plemene Aberdeen Angus. Steakhouse nabízí prostředí originální stylové restaurace s venkovskou atmosférou. K dispozici je výběr vín z vinotéky Le Bouchon, pivo Prazdroj nebo káva Illy.

 

Při přípravě pokrmů klademe důraz na kvalitní suroviny, v jejichž čele stojí použití chlazeného masa plemene Angus, které patří ve světě mezi nejoblíbenější.

Pozvěte vaši rodinu, přátele či obchodní partnery na nezapomenutelný zážitek a vychutnejte si šťavnatý hovězí steak připravovaný na přírodním grilu, umocněný sklenkou vybraného francouzského či moravského vína z vinotéky Merlot d´Or.

AJ CAFE (Kanovnická 75/4, ČB)
Kanovnická 75/4
České Budějovice

AJ CAFE