right_col_icon1.gifKrálovéhradecký kraj

Restaurace KáZet, Nová Paka
obrazek
Vrchovinská 210
Nová Paka

Hotová jídla, obědové menu, prodej jídel sebou, česká kuchyně, krajové speciality, klokaní maso, lávový gril, Pivo-Budvar,Novopacké,Plzeň, Kofola

Restaurace Evergreen
obrazek
Velké náměstí 32
Hradec Králové

Restaurace Evergreen a Letní zahrádka Café Atrium nabízí speciality české a zahraniční kuchyně, nealko nápojů, bohatý výběr kvalitních vín a café Piacetto Espresso.

Richtrovy boudy
obrazek
Richtrovy boudy 81
Pec pod Sněžkou

Vysoko nad městem Pec pod Sněžkou u hlavní cesty vedoucí na hřebeny najdete ve výšce 1206m. jednu z nelépe vybavených hřebenových bud. Moderní provoz nabízí 107 lůžek, z nichž je 29 v sousední Červené boudě. Více než třetina pokojů má vlastní sociální zařízení a TV, další dvou až petilůžkové pokoje určené především pro školní a zájmové skupiny jsou vybaveny umyvadlem. Ve středisku je výtah a jeden pokoj pro vozíčkáře. Pro další využití slouží sauna, posilovna . Ke středisku patří dětské hřiště, víceúčelové hřiště, v zimě dva lyžařské vleky a upravené cvičné sjezdovky.K dispozici je i WIFI připojení k internetu a dataprojektor s plátnem v nově vybudované školící místnosti pro 25 osob. Hosté mohou po celý den využívat restauraci a vybírat za široké nabídky nápojů a jídel. Kuchyně je zaměřená na tradiční česká jídla, ale také na minutková, dále nabízí i bezmasá a vegetariánská jídla. Specialitou jsou Krkonošská jídla jako je : Krkonošské kyselo, Chlupaté knedlíky s červeným zelím . Na Richtrovkách se točí světlé pivo Bernard 11°, tmavé pivo, nealko Švestkové a Višeň jsou lahvová. V nabídce vinného lístku jsou vína Z Habánských slepů Bohemia sektu. Je tu otevřeno celý rok, tedy i v mimosezoně pro firemní akce, rodinné rekreace, školy a turisty. Restaurace je otevřená denně od 10:00 hod - 22:00 hod s dětským koutkem pro naše nejmenší.

Restaurace ŠPEK STUBE VRCHLABÍ
obrazek
Pražská 1544
Vrchlabí

Stylový restaurant ve Vrchlabí, nedaleko trasy na Krkonoše (prostorné parkoviště), nabízí grilované speciality, tradiční jídla české kuchyně i polední menu. Restaurace s venkovním posezením zajistí rauty, svatební hostiny, oslavy, firemní akce.

Grund restaurant
obrazek
Mladé Buky 445
Mladé Buky

Vážení hosté, přijměte, prosím, naše pozvání do nově otevřené, moderní designové restaurace Grund restaurant, která je součástí luxusního hotelu Grund resort Golf & Ski**** v Mladých Bukách na Trutnovsku. Kromě prvotřídních specialit stálého jídelní lístku Vám každý měsíc nabídneme menu měsíční, kde naleznete pokrmy ze sezónních surovin, bohatý nápojový lístek a exklusivní vinotéku s moravskými i zahraničními špičkovými víny. Těšíme se na vaši návštěvu denně od 11:00 do 22:00.

Grund Restaurant****
obrazek
Mladé Buky 445
Mladé Buky
Restaurace ****

Svým hostům a návštěvníkům nabízíme nejvyšší kvalitu a ještě něco navíc. Standardní menu je samo o sobě výjimečné a představuje zajímavé kombinace chutí a vůní. Stálé menu zpestřujeme sezónní kuchyní, každý měsíc Vás čeká speciální nabídka jídel, připravených z čerstvých surovin podle aktuálního ročního období. Naši profesionální gastronomičtí odborníci připravují delikatesy také pro nejrůznější firemní akce, rauty, rodinné oslavy či svatby.

Café Bar Restaurant Monday
obrazek
ČSA 275
Hradec Králové

Café Bar Restaurant Monday,to je zcela jedinečná kombinace kavárny, restaurace a nejmoderněji zařízené pivnice s 8 samovýčepními stoly.

 

Rádi pro Vás a Vaše přátele připravíme narozeninovou oslavu, svatební hostinu, stužkovací a maturitní večírek, třídní sraz, rauty nebo firemní akce.

 

Výborná kuchyně, příjemné posezení v kavárně, polední menu,

míchané drinky, pivní soutěže, věrnostní program...

To vše a ještě víc na Vás čeká

Vinárna-bar "Nad Sklípkem"
obrazek
Pulcká 161
Dobruška

Město Znojmo bylo vždy význačným vinařským střediskem a dokládá to spleť dlouhých chodeb vinných sklepů přímo pod městem. V blízkosti města se táhnou prvotřídní viniční polohy od Kraví hory směrem na Hnánice se štěrkovým podložím překrytým místně spraší, případně i s polohami jílů. Od Znojma na jih se táhne podél hranice s Rakouskem řada známých viničních tratí přes Šatov, Chvalovice, Vrbovec, Hnízdo, Slup, Jaroslavice až do Hrušovan nad Jevišovkou, většinou s půdami sprašovými nebo štěrkopísky. Na východ podél Dyje jsou viniční svahy v Tasovicích a Hodonicích. Ve střední části Znojemska leží několik význačných viničních celků na Únanovce a Jevišovce se známými vinařskými obcemi Těšetice, Lechovice, Borotice Velký areál vinic v okolí Hostěradic a Miroslavi je znám polohami Volné pole a Weinperky. Znojemsko je hlavně oblastí bílých aromatických vín, kde se kromě Veltlínského zeleného, které je hlavní odrůdou, dobře daří odrůdám Müller Thurgau, Sauvignon, Ryzlink Rýnský, Pálava. Význačnou kvalitu docilují i odrůdy Rulandské bílé, Rulandské šedé a Rulandské modré.

 

Špindlerovská hospoda
obrazek
Špindlerovské náměstí 10
Špindlerův Mlýn

Špindlerovská hospoda byla založena v roce 1905. Jedná se o původní budovu Špindlerova Mlýna, která dala jméno tomuto městu. Nachází se přímo v centru města Špindlerův Mlýn, v Krkonošském národním parku.

Restaurace disponuje kapacitou 150 hostů, venkovní zahrádka pojme 80 hostů. K dispozici jsou dále dva nekuřácké salonky a dětský koutek.

Špindlerovská hospoda nabízí vynikající klasickou českou kuchyni, jako je například pečená kachna se dvěma druhy zelí a třemi druhy domácího knedlíku, pečené či uzené koleno, vepřová žebra s medovou omáčkou a křenem, svíčková, gulášek, dětská jídla, vegetariánská jídla, pivo značek Krušovice, Starobrno a Pillsner Urquell, Heineken. Denní menu za výhodné ceny.

Restaurace pořádá zábavné večery s živou hudbou, firemní akce, rodinné oslavy.

Dne 25.12.2008 jsme otevřeli music disco club MLEJNICE o kapacitě cca 250 hostů, v prostorách bývalého kina přímo sousedící s restaurací. Disponuje dvěma bary, chiloutem, tanečním parketem a prostorem pro DJ. Denně produkovaná hudba, víkendové koncerty.

Možnost ubytování v budově za nízkou cenu pro méně náročnou klientelu.

Syndikovat obsah