right_col_icon1.gifTrutnov

Richtrovy boudy
obrazek
Richtrovy boudy 81
Pec pod Sněžkou

Vysoko nad městem Pec pod Sněžkou u hlavní cesty vedoucí na hřebeny najdete ve výšce 1206m. jednu z nelépe vybavených hřebenových bud. Moderní provoz nabízí 107 lůžek, z nichž je 29 v sousední Červené boudě. Více než třetina pokojů má vlastní sociální zařízení a TV, další dvou až petilůžkové pokoje určené především pro školní a zájmové skupiny jsou vybaveny umyvadlem. Ve středisku je výtah a jeden pokoj pro vozíčkáře. Pro další využití slouží sauna, posilovna . Ke středisku patří dětské hřiště, víceúčelové hřiště, v zimě dva lyžařské vleky a upravené cvičné sjezdovky.K dispozici je i WIFI připojení k internetu a dataprojektor s plátnem v nově vybudované školící místnosti pro 25 osob. Hosté mohou po celý den využívat restauraci a vybírat za široké nabídky nápojů a jídel. Kuchyně je zaměřená na tradiční česká jídla, ale také na minutková, dále nabízí i bezmasá a vegetariánská jídla. Specialitou jsou Krkonošská jídla jako je : Krkonošské kyselo, Chlupaté knedlíky s červeným zelím . Na Richtrovkách se točí světlé pivo Bernard 11°, tmavé pivo, nealko Švestkové a Višeň jsou lahvová. V nabídce vinného lístku jsou vína Z Habánských slepů Bohemia sektu. Je tu otevřeno celý rok, tedy i v mimosezoně pro firemní akce, rodinné rekreace, školy a turisty. Restaurace je otevřená denně od 10:00 hod - 22:00 hod s dětským koutkem pro naše nejmenší.

Restaurace ŠPEK STUBE VRCHLABÍ
obrazek
Pražská 1544
Vrchlabí

Stylový restaurant ve Vrchlabí, nedaleko trasy na Krkonoše (prostorné parkoviště), nabízí grilované speciality, tradiční jídla české kuchyně i polední menu. Restaurace s venkovním posezením zajistí rauty, svatební hostiny, oslavy, firemní akce.

Grund restaurant
obrazek
Mladé Buky 445
Mladé Buky

Vážení hosté, přijměte, prosím, naše pozvání do nově otevřené, moderní designové restaurace Grund restaurant, která je součástí luxusního hotelu Grund resort Golf & Ski**** v Mladých Bukách na Trutnovsku. Kromě prvotřídních specialit stálého jídelní lístku Vám každý měsíc nabídneme menu měsíční, kde naleznete pokrmy ze sezónních surovin, bohatý nápojový lístek a exklusivní vinotéku s moravskými i zahraničními špičkovými víny. Těšíme se na vaši návštěvu denně od 11:00 do 22:00.

Grund Restaurant****
obrazek
Mladé Buky 445
Mladé Buky
Restaurace ****

Svým hostům a návštěvníkům nabízíme nejvyšší kvalitu a ještě něco navíc. Standardní menu je samo o sobě výjimečné a představuje zajímavé kombinace chutí a vůní. Stálé menu zpestřujeme sezónní kuchyní, každý měsíc Vás čeká speciální nabídka jídel, připravených z čerstvých surovin podle aktuálního ročního období. Naši profesionální gastronomičtí odborníci připravují delikatesy také pro nejrůznější firemní akce, rauty, rodinné oslavy či svatby.

Špindlerovská hospoda
obrazek
Špindlerovské náměstí 10
Špindlerův Mlýn

Špindlerovská hospoda byla založena v roce 1905. Jedná se o původní budovu Špindlerova Mlýna, která dala jméno tomuto městu. Nachází se přímo v centru města Špindlerův Mlýn, v Krkonošském národním parku.

Restaurace disponuje kapacitou 150 hostů, venkovní zahrádka pojme 80 hostů. K dispozici jsou dále dva nekuřácké salonky a dětský koutek.

Špindlerovská hospoda nabízí vynikající klasickou českou kuchyni, jako je například pečená kachna se dvěma druhy zelí a třemi druhy domácího knedlíku, pečené či uzené koleno, vepřová žebra s medovou omáčkou a křenem, svíčková, gulášek, dětská jídla, vegetariánská jídla, pivo značek Krušovice, Starobrno a Pillsner Urquell, Heineken. Denní menu za výhodné ceny.

Restaurace pořádá zábavné večery s živou hudbou, firemní akce, rodinné oslavy.

Dne 25.12.2008 jsme otevřeli music disco club MLEJNICE o kapacitě cca 250 hostů, v prostorách bývalého kina přímo sousedící s restaurací. Disponuje dvěma bary, chiloutem, tanečním parketem a prostorem pro DJ. Denně produkovaná hudba, víkendové koncerty.

Možnost ubytování v budově za nízkou cenu pro méně náročnou klientelu.

Pension Bouda Mama
obrazek
Pec pod Sněžkou 124
Pec pod Sněžkou

Restaurace se nachází v pensionu „Bouda MÁMA“ v malebném a poklidném prostředí Krkonošského národního parku - v Peci pod Sněžkou. Nabízíme posezení na slunné terase jak v zimě tak v létě, jídla na grilu a samozřejmě výbornou českou kuchyni včetně specialit našeho kuchaře.

Parapa restaurant&café bar
obrazek
Krkonošská 188
Vrchlabí

PARAPA restaurant & cafe bar

V restauraci je pro hosty celkem 90 míst u stolu. Jsou zde servírována jídla české a mezinárodní kuchyně. V jídelníčku najdete steaky na lávovém grilu, velký výběr těstovin a salátů...  Oblíbené jsou krkonošské speciality. Na přání připravíme dietní i vegetariánské pokrmy. Každý všední den je k dispozici zvýhodněné polední menu. Znám je náš velký výběr moravských a zahraničních vín různých ročníků.

Svým uspořádáním restaurace umožňuje útulné a oddělené posezení malých skupin, pořádání večírků či rodinných oslav. V letních měsících je k dispozici zahrádka s možností grilování. Máme pro Vás otevřeno každý den od 08:00 hodin, kdy u nás můžete posnídat a zároveň zhlédnout ranní zpravodajství. 

Novinkou je bezplatné bezdrátové internetové připojení pomocí Wi-Fi. 

Otevřeno :NE - ČT 08:00 - 22:00 hod
                PÁ - SO 08:00 - 23:00 hod 
 

Bar

Bar (9 míst) sousedí s restaurací. Obě místnosti jsou odděleny klenutými oblouky. Bar nabízí velký výběr alkoholických i nealkoholických koktejlů, široký sortiment kávy a teplých i studených nápojů. 

 Salonek

Pro hotelové hosty je na snídani vyhrazena samostatná část restaurace (45 míst), kde se jídla podávají dle vlastního výběru ze studeného i teplého bufetového stolu. Tato část je též vhodná jako salonek pro pořádání reprezentativních akcí, rodinných oslav, podnikových školení a přátelských posezení s živou hudbou. Salonek je nekuřácký.

 

Hostinec U Zlatého slunce Kuks
obrazek
Ringstrasse 26
Kuks

Zveme návštěvníky barokního Kuksu a vyznavače dobrého jídla a pití do Hostince u Zlatého slunce s nekuřáckou Restaurací,
který byl založen hrabětem F. A. Sporckem v r. 1699. V tomto domě sedával u džbánku piva nebo sklenky medoviny nejeden umělec té doby, který na zakázku hraběte Sporcka vytvářel slavné lázně KUCKUS BAAD.
U nás sedával sochař Matyáš Bernard Braun, malíř Petr Brandl, zajisté zašli i herci slavných divadelních společností, které v Kuksu hráli pro rozptýlení lázeňských hostů. Kdo ví, snad sem zavítal i jezuita Antonín Koniáš nebo Dr. Neumann, kteří dokázali hraběti Sporckovi znepříjemnit život v Kuksu. Hostinec, který pamatuje začátky Kukských lázní, jejich rozkvět i úpadek. Byl zde i tehdy, kdy Kuks upadl v zapomnění a je zde stále a pozoruje, jak se Kuks probouzí. Dnes je opět navštěvován umělci, kteří ctí odkaz tvůrců KUCKUS BAAD a svojí činností společně s námi píšou novodobou historii barokního údolíčka zvaného KUKS.

 

Le Petit Gourmand
obrazek
Horní 213
Špindlerův Mlýn

Téměř domácí atmosférou vás překvapí útulná restaurace s 20ti místy u stolu a salónkem s krbem až pro 10 osob. Intimní prostředí je vhodné pro romantické posezení s nevšedními kulinářskými zážitky, rovněž tak pro firemní jednání, nebo setkáni s obchodními partnery.  

             Jídelní lístek obsahuje speciality krkonošské, francouzské  a mezinárodní kuchyně, v nabídce nechybí zvěřina či ryby. Většina zpracovávaných surovin je dovážena v čerstvém stavu i  od francouzských dodavatelů !

            Vlastní vinný sklep nabízí nejširší výběr  francouzských vín z oblastí Burgundska, Bordeaux, Cotes du Rhone, Provence, Alsaska, údolí Loiry a to nejlepší z moravské produkce, především od guru moravského vinařství Miloše Michlovského. K degustacím je upraven stylový vinný sklípek. Nabídku vín doplňuje  výběr  nejrůznějších druhů francouzských a tuzemských sýrů.

            V letních měsících je otevřena zahradní restaurace s altánem pod košatými jasany a venkovním grilem pro přípravu specialit přímo pod „širým nebem“.

            Tým šéfkuchaře Radima Pitruna se těší na vaší návštěvu, pro vaše větší pohodlí si místa můžete rezervovat předem !  Chceme, abyste se k nám vraceli, …..prostě jako domů.


Restaurace se nachází v prostorách hotelu Pod Jasany s výhledem na Medvědín.

Adresa: Horní 213, 543 51 Špindlerův Mlýn
Telefon: +420 499 433 524
e-mail:
hotel.podjasany@seznam.cz

www.lepetitgourmand.cz

Otevírací doba
Po - Ne: 16:00 - 22:00 hod.

 

Syndikovat obsah