right_col_icon1.gifNáchod

Restaurace Sokolovna
obrazek
Tyršova 555
Česká Skalice

Naše restaurace se prezentuje širokým záběrem pokrmů tradiční české kuchyně, ale i specialit moderní gastronomie. Nabízíme polední menu od 65Kč, dále velký výběr steaků včetně steaků připravovaných z argentinského masa, velký výběr ryb sladkovodních i mořských, salátů, těstoviny a nyní nově každé pondělí dny italské kuchyně se speciálním italským menu.

Pizzeria CITTADELLA
obrazek
Komenského 60
Jaroměř

Srdečně Vás vítáme na našich stránkách a zároveň Vás zveme do stylové pizzerie. Můžeme Vám nabídnou nejen velký výběr pizz z kvalitních surovin bez náhražek, ale i zapékané těstoviny, špagety, bramborové noky, saláty a dále velký výběr zmrzlin. Klasický nápojový lístek se zaměřením na italská vína, likéry i destiláty. Dále pak nabízíme kvalitní kávu SANTORA. V letních měsících možnost posezení na terase. Kolárna samozřejmostí. Možnost pořádání srazů nebo soukromých oslav ve sklepení. Pro návštěvníky podzemních chodeb s orazítkovanou vstupenkou nápoj k pizze zdarma.

Restaurant "U KOULE"
obrazek
Svatopluka Čecha 70
Jaroměř

Útulné stylové prostředí s letní i zimní terasou pro nekuřáky. Široký výběr z minutkové kuchyně, specialit a salátů, včetně jídel na lávovém grilu. Pokud si snad nevyberete z naší široké nabídky pohárů a dezertů, můžete si sestavit pohár podle své chuti. Bohatý nápojový lístek včetně míchaných nápojů i nealkoholických. Pochutnáte si na výborné italské kávě SANTORA. Nabízíme také velký výběr vín z TEMPLÁŘSKÝCH SKLEPŮ ČEJKOVICE, ale i vína z Řecka, Libanonu, Austrálie, Španělska a Argentiny.

Hotel Tommy - congress & relax center
obrazek
Kaštanová 205
Náchod

Zveme Vás do naší útulné nekuřácké restaurace & lobby baru Hotelu TOMMY, kde se snoubí vynikající kuchyně, příjemná rodinná atmosféra a netradiční interiéry.

Restaurace je zařízena v rustikálním stylu s nádechem zámeckého komfortu. Vychutnáte si nejen netradiční pokrmy, ale zároveň příjemnou atmosféru... a na ničem z toho nebudeme šetřit. Šéfkuchař si Vás bude hýčkat vynikajícími mezinárodními specialitami a mistr cukrář Vám pohladí chuťové pohárky jedinečným dezertem. Těšíme se na Vaši návštěvu! 

CORRADO
obrazek
Na Obci 168
Jaroměř

Restaurace se salónkem,letní zahrádka s grilem v centru Jaroměře - výborná kuchyně a příjemné posezení. Možnost konání různých akcí - svatby, oslavy, firemní akce, pohřební hostiny, srazy atd.
Najdete nás 100 m od plaveckého bazénu a 50 m od silnice Hradec Králové - Jaroměř - Náchod.

penzion KRÁSNÉ ČASY Dobrošov, Náchod
obrazek
Dobrošov 16
Náchod

Bezbariérová, nekuřácká restaurace je navržena s citem a úctou k přírodním materiálům. Je příjemným doplněním atmosféry a místa penzionu. Za stylovými vraty pro vás máme připravený salonek. Příjemné posezení při kávě s krásným výhledem do krajiny můžete také strávit na terase penzionu. Mlsné jazýčky mohou především v létě využít venkovní grilování.

Restaurace Divadlo
obrazek
Komenského 537
Červený Kostelec

. : VÍTÁME VÁS : . 
Každý den MENU od 55,-


. : Otevírací doba : .
Po          11:00-23:00     (kuchyň 11:00-22:00)
Út          11:00-23:00     (kuchyň 11:00-22:00)
St          11:00-23:00     (kuchyň 11:00-22:00)
Čt          11:00-23:00     (kuchyň 11:00-22:00)
Pá          11:00-24:00     (kuchyň 11:00-23:00)
So          11:00-24:00     (kuchyň 11:00-23:00)
Ne          09:00-21:00     (kuchyň 11:00-20:00)

Mö restaurace
obrazek
Dolecká 117
Jaroměř

 

 nekuřácká výdejna obědů a kantýna. Polední menu za 55.-Kč.

Snídaně, svačiny od 6.00

Restaurace hotelu Javor
obrazek
Adršpach 10
Adršpach

Hotel Javor leží v srdci národní přírodní rezervace Adršpašsko - teplické skály. Panorama skal a krásné okolí mohou hosté obdivovat například z naší zahradní restaurace, která je vzdálena cca 300m od vstupu do skalního města. Při nepříznivém počasí nabízíme útulné posezení v hotelové restauraci s otevřeným ohništěm, klimatizací a připojením WiFi. Pro nekuřáky a speciální příležitosti tu máme salónek a samozřejmě také bar.

Poskytujeme kvalitní stravování nejen individuální ale také pro skupiny. Vybrat si lze z široké nabídky našeho jídelního lístku, ale připravujeme také denní menu, venkovní grilování, rauty, rožnění, koncerty, bankety, oslavy, svatby - zkrátka vše co si náš klient přeje.

U hotelu je parkoviště výhradně pro naše hosty a pro ty nejmenší máme připraveno krásné dětské hřiště.

Také zvířátka jsou u nás vítána mají-li vodítko a košík.

Syndikovat obsah