right_col_icon1.gifJihomoravský kraj

U dvou volů
obrazek
Vídeňská 12
Znojmo

Plzeňská pivnice umístěná ve sklepních prostorách na hlavní znojemské výpadovce na Vídeň. Pivo za neuvěřitelných 15,- z tanku.

Otevírací doba:

Po-Čt: 10.00 - 24.00

Pá-So: 10.00 - 01.00

Ne: 10.00 - 22.00

H3 restaurant
obrazek
Husitská 3
Brno

Restaurace Brno. Vyberte si svoje oblíbené restaurace a pizzerie.

Porta da Terra
obrazek
Masarykova 1018
Modřice
Restaurace Porta da Terra

Naši novou restauraci Porta da Terra, najdete v Nových Modřicích. V restauraci o celkové kapacitě cca 100 míst, se nachází nekuřácká, kuřácká místnost a sezóně i venkovní zahrádka. Vyznačuje se příjemným a decentním prostředím v kterém si naši hosté mohou plně vychutnat naši gastronomii. Nabízíme nejen denní menu, také hotová jídla po celý týden, pizzu i gastronomické pochoutky od těstovin po steaky, ryby i sladkou tečku nakonec.

Pestrému výběru nápojů vévodí bohatá vinotéka z vinařství Petr Skoupil a Patria Kobylí.

Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část a samozřejmě je plně klimatizovaná.

U Královny Elišky
obrazek
Mendlovo náměstí 951/1b
Brno

Provozujeme tradiční moravskou vinárnu s živou hudbou, umístěnou v prostorách klášterních sklepů, vhodných pro pořádání rautů až pro 500 osob.

Restaurace a penzion Chalupa U Městské brány
obrazek
Masarykovo náměstí 21
Vyškov

Penzion a restaurace CHALUPA U MĚSTSKÉ BRÁNY se nachází, jako jediné zařízení tohoto typu, v samotném centru města Vyškova. Název penzionu a restaurace má historickou souvislost. Vyškov byl chráněn hradbami a opevněním a vstup do města zajišťovaly tři brány. V těsné blízkosti našeho objektu byla jedna z nich - Kroměřížská. Ať už to byl hostinec, pivnice nebo dnešní restaurace, snažíme se zachovat tradici a historickou vzpomínku. Samozřejmě, některé prvky bylo nutné změnit, např. místo, kde se poutali a stáli koně, nahradily skladovací prostory… Zbytek hradeb je tu k vidění dodnes. Jsou vysoké 3 až 6 m, síla zdiva je zhruba 155 cm. Vzácný pozůstatek opevnění je ze 14. století.

Naší velkou výhodou je umístění přímo v pěší zóně, a navíc možnost parkování na vlastním parkovišti. Pokud tedy cestujete za prací, zábavou nebo hledáte spojení klidu, domácí atmosféry, individuální přístup a zároveň krátkou vzdálenost ke všem strategickým místům v našem městě, jste na správné adrese. V samotné blízkosti penzionu se nacházejí instituce veřejné správy, moderní aktivity(dinoparkaquaparkletecké muzeummks-Vyškov), dále jsou tu důležité firmy v nedaleké průmyslové zóně. Oblasti služeb – hostinské činnosti a ubytování se věnujeme více než 20 let.

Těšíme se i na Vás! 

Restaurace Brno, Stará Pošta
obrazek
Stará Pošta 109
Rousínov u Vyškova - Kovalovice

Restaurace Stará Pošta, kterou naleznete nedaleko Brna v samém srdci slavkovského bojiště vznikla obnovením původního historického prostoru na Staré Poště. V rustikální restauraci je zachován dobový ráz historického interiéru, čímž vzniká ojedinělá atmosféra restaurace.

V menu naleznete tradiční domácí jídla české kuchyně a moravské kuchyně. Dopřát si můžete mimo jiné pečenou kachnu, moravského vrabce, tradiční halušky nebo guláš. Speciality restaurace Stará Pošta jsou taktéž nedílnou součástí rozmanitého menu. Za všechny si dovolujeme zmínit kuře Marengo jehož recept pochází  od osobního kuchaře císaře Napoleona. Denně pro naše hosty připravujeme téměř padesát různých jídel vždy z čerstvých a prvotřídních surovin a tím zajistili vyniající kvalitu servírovaných pochoutek.

Detailní kontaktní informace a mapa.

Hospůdka U Zlatého srnce
obrazek
Brněnská 130
Holasice

Hospůdka se nachází asi 200m za Rajhradem, po staré silnici směr Židlochovice. Jsme klasická moravská hospůdka s pivnicí (29 míst), dvěma salónky (22+30 míst), letní zahrádkou (40 míst) a pohodlným parkovištěm.

U nás najdete výbornou domácí kuchyni s mnoha gurmánskými akcemi a přes léto hudebnímy večery při živé hudbě.

Můžete využít pořádání firemních i soukromých akcí, školení, večírků, párty aj.

MOTEL E59
obrazek
Oblekovice 349
Znojmo

MOTOREST E59 se nachází na konci města Znojma na levé straně směrem na Vídeň
bezprostředně u mezinárodní silnice E59 Praha – Vídeň, 8 km od Rakouska. 
V nabídce najdete pestrý výběr jídel klasické české kuchyně, týdenní menu, polévky, hotová jídla,

dietní jídla, saláty, jídla pro děti.
Provádíme rauty, catering, firemní prezentace, školení, večírky, osobní oslavy.
Poskytujeme ubytování ve 13-ti dvoulůžkových pokojích. Každý pokoj má k dispozici 2 přistýlky.
Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením a sprchou. K dispozici jsou 2 levné pokoje se společným sociálním zařízením.

Hotel Černý Orel
obrazek
Předměstí 33
Stražnice

Stylový hotel, restaurace, herna, nekuřácký salónek. Denní menu.

 

Nově zrekonstruované přízemí historické budovy vám nabízí příjemné posezení s profesionální obsluhou a kvalitními službami.

Při posezení v našem salónku spolu s vašimi přáteli na vás jistě dýchnou nezaměnitelné 30. léta.

 

Syndikovat obsah