right_col_icon1.gifBřeclav

Restaurace Bazalka
obrazek
Národních hrdinů 18/15
Břeclav

Naše restaurace je neustále se rozvíjející, jejímž hlavním cílem je držet se kvalitních surovin a vytvářet hodnoty poctivou prací. Je nám trochu smutno z těch, kteří pouze hledají chyby. Ty totiž přirozeně doprovázejí každé lidské konání. O to víc si vážím každého "neanonymního" názoru, který byť třeba nevědomky, podá pomocnou ruku na cestě ke zdokonalování.

U ZLOMENÉ BRUSLE
obrazek
Pod Zámkem 2881/5
Břeclav

Rádi Vás přivítáme v našem sport baru, který se nachází v budově zimního stadionu v Břeclavi. Příjemné prostředí, milá obsluha, která Vám splní vše co Vám na očích uvidí. V hokejové sezoně můžete také sledovat dění na ledové ploše z naší V.I.P. kavárny která je situována nad ledovou plochou. Věříme, že budete spokojeni s nabídkou a službami, které jsme pro Vás připravili. Na Vaši návštěvu se těší personál i vedení podnikuDále můžete navštívit i naši restauraci, která je na opačné straně zimního stadionu - nabízíme Vám chutné stravování po celý den. A to jak denní MENU tak výběr specialit z našeho jídelníčku.

Bowling sport centrum Mikulov
obrazek
Vídeňská 41
Mikulov
Pizzeria - restaurant

Klimatizovaná stylová nekuřácká restaurace nabízí příjemné posezení u značkových vín a výběr z bohatého jídelního lístku. Můžete si zde také objednat pizzu, kterou Vám kuchař připraví před očima ve zděné peci na dřevo. S restaurací sousedí kuřácký salonek nabízející zázemí pro zaryté kuřáky.

Celý prostor je pokryt Wi-fi sítí pro připojení k internetu přes bezplatný hotspot. Nabízíme Vám možnost pořádání firemních a rodinných akcí s prezentací. Pro tyto akce je zde připravený projektor s možností připojení k notebooku a velkoplošným projekčním plátnem.

Don Pedros
obrazek
Herbenova 4
Hustopeče

Restaurace Don Pedros Vám nabízí stylové prostředí, příjemné posezení i na letní zahrádce, velkou nabídku skvělé mexické kuchyně v Hustopečích u Brna.

Hotel Pavlov
obrazek
Klentnická ulice 174
Pavlov u Mikulova

V malebné vesničce Pavlov nacházející se ve vinařské oblasti Mikulovsko, jsme pro Vás postavili hotel, který je projektován jak pro rekreaci tak pro pořádání školení, seminářů i rodinné oslavy.

Hotel Zámeček Mikulov
obrazek
K Vápence 6
Mikulov

Hotelová restaurace nabízí hostům příjemné posezení v útulně zařízeném stylovém prostředí. Přátelé i obchodní partneři mohou ochutnat kulinářské speciality v hotelové restauraci, která nabízí českou i mezinárodní kuchyni. Naši mistři kuchaři připravují všechny pokrmy jako nezapomenutelný gastronomický zážitek. Bohatý jídelníček potěší labužníky i dietáře, každý si přijde na své. V naší restauraci je samozřejmě vinotéka se širokým výběrem kvalitních moravských vín. Pro milovníky specialit pořádá naše restaurace v průběhu roku různé speciality, které jsou snoubeny s kvalitním moravským vínkem. 

PIZZERIE TONNY
obrazek
Palackého323
Podivín

Malá rodinná pizzerie se zahrádkou  v městečku Podivín - nástupní místo do Lednicko-Valtického areálu,     možnost vlakového a autobusového spojení do Břeclavi, Brna Lednice

HOTEL Hraniční zámeček
obrazek
Hlohovec 16
Hlohovec u Břeclavi

HRANIČNÍ ZÁMEČEK Hlohovec.Po rekonstrukci celé budovy v letech 1995 - 1996 místním rodákem Janem Kašníkem, budova slouží jako restaurace a ubytování s celoročním provozem. Hosté mohou využívat restauraci, kavárnu, salonky a letní terasy nejen pro příležitostné posezení, ale i k různým společenským akcím (obchodní jednání, promoce, svatební hostiny, křtiny, rodinné oslavy, výstavy, firemní prezentace, semináře a podobně). Ve snaze poskytnout komplexní služby zákazníkům, bylo vybudováno ubytování v hotelu s bezbariérovým přístupem jako nedílná součást Hraničního zámečku.

 

Restaurace je umístěna přímo v budově Hraničního zámečku. Součástí restaurace je venkovní terasa s výhledem na rybník a přilehlé okolí. Kromě denního provozu je možné pro vás uspořádat například svatební hostinu s obřadem přímo na Hraničním zámečku, oslavy narozenin, firemní akce či promoce, to vše až pro 60 osob. Dále poskytujeme kompletní cateringové služby.
-možnost venkovního grilování
-v 1. patře kavárna pro pořádání speciálních akcí


Restaurace je oceněna Grand Restaurant, což je nezávislý průvodce po nejlepších a nejzajímavějších restauracích.

Restaurace na Celnici
obrazek
Celnice 1214, Hraniční
Břeclav

Obě restaurace se nacházejí v nádherném prostředí Lednicko - Valtického areálu, jenž patří mezi chráněné památky Unesco. Narazíte na ně při cestě autem do Rakouska u přechodu Poštorná - Reinthal, stejně tak i při výletě na kole, neboť tudy vede jedna z nejoblíbenějších cyklistických stezek z LVA na pohansko a soutok Dyje a Moravy.

Rozmanitý výběr jídel české i světové kuchyně, širokou nabídku skvělých moravských vín a vynikající rychlou obsluhu umocňuje stylové prostředí obou restaurací, jenž dokonale zapadá do zdejší malebné krajiny.  Není náhodou, že mnoho důležitých obchodních schůzek, oslav jubileí, promocí, svateb či rautů se pořádá právě u nás. Nejen pro tyto účely jsou k dispozici salónky.
      U restaurace se nachází rybník,který je dobře přístupný po asfaltové cestě.Je velmi dobře zarybněn trofejními kapry,amury a je pravidelně doplňován většími kusy.Je ideálním místem k sportovnímu rybolovu a relaxaci.

Více na www.bigfishing.cz

Syndikovat obsah