right_col_icon1.gifJihočeský kraj

CAFÉ BAR LOUNGE BONFERY
obrazek
Křišťanova 33
Prachatice

Jsme nekuřácká kavárna v hystorickém centru Prachatic. Podáváme domácí dezerty, saláty, sendviče, zmrzliny, mléčné koktejly.... V letních měsících renesanční atrium s výhledem na věž kostela sv. Jakuba a v zimě se u nás zahřejete u otevřeného krbu  v kuřácké části. Pořádáme pravidelné páteční kulinářské večery a další příležitostné akce.

 

Hotel Racek
obrazek
Černá v Pošumaví 69
Černá v Pošumaví

Nabízíme tradiční jídla české kuchyně, výběr hovězích, kuřecích, vepřových steaků, ryb a dalších specialit. Čepujeme pivo Budvar. Nabídka vín se specializuje na české, moravské a rakouské vinařské oblasti.

Svou polohou a kapacitou je restaurace vhodná ke stravování zájezdových skupin, k pořádání oslav, rautů, svatebních hostin nebo firemních večírků, ale na své si přijdou také jednotlivci.

RESTAURACE PENZION MALŠE V ŘÍMOVĚ U ČES. BUDĚJOVIC
Nám. J. Gurreho 25
Římov

 Rodinná restaurace s penzionem příjemné prostředí u krbu, salonek, cca 50 míst, sál cca 150 míst .Hotová jídla menu od 55,- mimutková jídla, speciality na otevřeném ohniští. steaky, staročeská jídla. Vhodné též jako zájezdní restaurace,svadby,rauty.

Restaurace u Kratochvíle
obrazek
Kratochvíle - Petrův Dvůr 52
Netolice

Restaurace je asi 150 metrů od vstupní brány zámku Kratochvíle. V restauraci se podávají jídla z ryb, kuřecího, hovězího a vepřového masa i zvěřiny. Na oběd nabízíme polední menu. Na objednávku pro Vás uspořádáme narozeninové oslavy, svatební hostiny, rauty, společenské a firemní akce.

Relax Club
obrazek
Riegrova 549
Milevsko
Od 1.8.2009 jsme jako nový zájemci znovu otevřeli zcela zrekostruovanou restauraci s bowlingem Relax, v 1.patře domu v Riegrově ulici 549, v Milevsku. Nabízíme příjemné posezení v novém kabátě, vyškolený personál, nadstandardní služby za velmi příznivé ceny, v restauraci  kapacitou 85 míst k sezení. Jako první restaurace v Milevsku začínáme točit vítěze Milevských pivních slavností a držitele zlaté Milevské pivní korunky pivo SEDM KOULÍ - speciální polotmavý ležák 13, obs. alk. 5.5 z Benešovského pivovaru.Nabídka Relax aktivit:Zrekonstruovaný bowling Vám na dvou dráhách nabízí relaxační vyžití. Od 10.00 do 18.00 za cenu 60,- Kč na hodinu, od 18.00 do 20.00 za 120,- Kč na hodinu, a od 20.00 do 02.00 za cenu 180,- Kč za hodinu. Pořádáme pravidelnou měsíční soutěž o nejvyšší skóre, odměňovanou zajímavými cenami.Herna,  ve které najdete dva kulečníkové stoly, šipky a fotbálek.Dětský koutek, kde si Vaše ratolesti vyhrajou, a Vy jim zpříjemníte čas strávený u nás. Máme pro ně připravený výběr ovocných a zmrzlinových pohárů.U nás jste vítaní i se svými slušnými čtyřnohými miláčky, kteří u nás samozřejmě dostanou pití i něco malého na zub.Na baru je k dispozici volně přístupný internet zdarma, a v celém prostoru restaurace je signál WIFI.Při útratě nad 1000,- Kč(mimo bowling a aktivity herny), od nás jako bonus dostanete poukaz na bowling v hodnotě 50,-Kč. 
  
SUNSET
obrazek
Riegrova 8
České Budějovice

Restaurace SUNSET se nachází na okraji historické části města České Budějovice, v budově na rohu Jírovcovy a Riegrovy ulice. Restaurace má ideální předpoklady pro pořádání společenských akcí, rautů, svateb, školení, večeří pro celkový počet cca 120 hostů.
V suterénu našeho komplexu se nachází kuřácká restaurace a dále pak v prvním patře je nekuřácká restaurace se stylovým interiérem, plně klimatizovaným prostředím, s možností využití dataprojekce a pódiem. Součástí restaurace je i dětský koutek.
Každá z restaurací má vlastní bar a příjemnou obsluhu. Naši kuchaři Vám připravují polední menu, klasickou českou kuchyni, mezinárodní kuchyni sahající ke kořenům italské, francouzské, španělské a irské gastronomie. Přijďte nás navštívit a ochutnat naše speciality... Těšíme se na Vaši návštěvu.

Restaurace U Mária
obrazek
Holubov 248
Křemže
Restaurace Na Růžku
obrazek
náměstí čsl. armády 25
Hluboká nad Vltavou

V Hluboké nad Vltavou můžete navštívit turistickou restauraci Na Růžku, jejíž součástí je zastřešená vekovní terasa s celkovou kapacitou 120 míst. Rádi pro Vás zajistíme zorganizování firemních či společenských akcí a rodinných oslav. Ochutnat můžete jihočekou kuchyni. Restaurace je součástí hotelu Záviš z Falkenštejna.

Hotel Podhrad
obrazek
nám.ČSL.Armády 30
Hluboká nad Vltavou

Útulná atmosféra hotelu je příhodně doplněna o stylový restaurant a caffee bar v přízemí hotelu nabízející to nejlepší z tuzemské i světové kuchyně. Kvalitní gastronomii doplňuje široký výběr nejen francouzských vín, pečlivě vybraných z vyhlášených oblastí Bordeaux, Bourgogne, Côtes du Rhone… , ale také moravských vín, vín z Portugalska, Austrálie, Španělska, Chille a Itálie.

Naším cílem není přeplněná restaurace, ale skutečně kulturní, konzervativní prostředí pro náročné hosty a gurmány. S touto představou jsme vytvořili i jídelní a vinný lístek, který obsahuje nemalé množství našich a klasických specialit - zejména steaky, ryby, saláty. Jsme také pyšní na vysoce kvalitní vinotéku a to vše za více než přijatelné ceny.

Součástí restaurace je i salonek vhodný pro Vaše diskrétní jednání, oslavu, či pouze klidný, ničím nerušený večer…

Dalším hotelovým atributem je konferenční sál, plně vybaveným veškerou konferenční technikou a ozvučením. K místnosti náleží i „ smoking area “ v hotelovém atriu, jakož i vlastní zázemí baru a sociální zařízení, zajišťující nerušený průběh Vaší firemní porady, večírku, recepce, narozenin, promoce, svatby… Rádi Vám také samozřejmě pomůžeme u organizace těchto akcí.

Všechny vnitřní prostory restaurace a sálů jsou plně klimatizovány.

V letním období je k dispozici posezení na letní terase s lákavou nabídkou osvěžujícího občerstvení.

Na Vaši návštěvu se těší příjemný, ochotný a profesionální personál, který učiní vše pro to, aby jste u nás strávili příjemné chvíle.

Syndikovat obsah