right_col_icon1.gifRelax Club

Restaurace

Od 1.8.2009 jsme jako nový zájemci znovu otevřeli zcela zrekostruovanou restauraci s bowlingem Relax, v 1.patře domu v Riegrově ulici 549, v Milevsku. Nabízíme příjemné posezení v novém kabátě, vyškolený personál, nadstandardní služby za velmi příznivé ceny, v restauraci  kapacitou 85 míst k sezení. Jako první restaurace v Milevsku začínáme točit vítěze Milevských pivních slavností a držitele zlaté Milevské pivní korunky pivo SEDM KOULÍ - speciální polotmavý ležák 13, obs. alk. 5.5 z Benešovského pivovaru.Nabídka Relax aktivit:Zrekonstruovaný bowling Vám na dvou dráhách nabízí relaxační vyžití. Od 10.00 do 18.00 za cenu 60,- Kč na hodinu, od 18.00 do 20.00 za 120,- Kč na hodinu, a od 20.00 do 02.00 za cenu 180,- Kč za hodinu. Pořádáme pravidelnou měsíční soutěž o nejvyšší skóre, odměňovanou zajímavými cenami.Herna,  ve které najdete dva kulečníkové stoly, šipky a fotbálek.Dětský koutek, kde si Vaše ratolesti vyhrajou, a Vy jim zpříjemníte čas strávený u nás. Máme pro ně připravený výběr ovocných a zmrzlinových pohárů.U nás jste vítaní i se svými slušnými čtyřnohými miláčky, kteří u nás samozřejmě dostanou pití i něco malého na zub.Na baru je k dispozici volně přístupný internet zdarma, a v celém prostoru restaurace je signál WIFI.Při útratě nad 1000,- Kč(mimo bowling a aktivity herny), od nás jako bonus dostanete poukaz na bowling v hodnotě 50,-Kč. 
  
Kontakt
Ulice a číslo: 
Riegrova 549
Město: 
Milevsko
Kraje a velká města: 
Písek
PSČ: 
39901
E-mail: 
info@clubrelax.cz
Telefon: 
382 522 554, 777 966 771
Detail restaurace
Typ restaurace: 
restaurace s bowlingem
Letní zahrádka: 
Máme zahrádku
Extra salonek: 
Máme extra salónek
Dětský koutek: 
Máme dětský koutek
Vegetarián. jídla: 
Vaříme vegetariánská jídla
Pořádání akcí: 
Pořádáme akce
Wi-fi: 
Máme wi-fi připojení
TV: 
Máme TV
Klimatizace: 
Máme klimatizaci
Nekuřácká: 
Jsme nekuřáci
Parkování: 
Nemáme
Výběr vína: 
Máme výběr vín
Platba kartou: 
Pouze hotově

Fotogalerie

fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka

Nabídka jídel

Týdenní menu: 
Nabízíme příjemné posezení v novém kabátě, nadstandardní služby, poledního menu za velmi příznivé ceny. Dejte si u nás oběd od pondělí do čtvrtka, a v pátek ho máte zdarma!Možnost jídel sebou do termoboxu nebo Vámi přinesených nádob, od pěti jídel možnost rozvozu po Milevsku zdarma.
Jídelníček: 
Nabídka Stálého jídelního lístku:Výběr jídel z mořských ryb, zvěřiny, drůběže, steaky, nová kuchyně i smažená klasika. Všechna jídla jsou připravována na 200 g masa.