right_col_icon1.gifRESTAURACE PENZION MALŠE V ŘÍMOVĚ U ČES. BUDĚJOVIC

Restaurace

 Rodinná restaurace s penzionem příjemné prostředí u krbu, salonek, cca 50 míst, sál cca 150 míst .Hotová jídla menu od 55,- mimutková jídla, speciality na otevřeném ohniští. steaky, staročeská jídla. Vhodné též jako zájezdní restaurace,svadby,rauty.

Kontakt
Ulice a číslo: 
Nám. J. Gurreho 25
Město: 
Římov
Kraje a velká města: 
České Budějovice
PSČ: 
37324
Telefon: 
602703538
Detail restaurace
Typ restaurace: 
hospody a hostince
Letní zahrádka: 
Máme zahrádku
Extra salonek: 
Máme extra salónek
Dětský koutek: 
Máme dětský koutek
Vegetarián. jídla: 
Vaříme vegetariánská jídla
Pořádání akcí: 
Pořádáme akce
Wi-fi: 
Máme wi-fi připojení
TV: 
Máme TV
Klimatizace: 
Nemáme
Nekuřácká: 
Jsme nekuřáci
Parkování: 
Máme Parkoviště
Výběr vína: 
Červené / bílé
Platba kartou: 
Pouze hotově

Restaurace Malše v Římově

Byli jsme v této restaraci také. Obsluha katastrofa, úsměv žádný, pocit z nich jsme měli, že je obtěžujeme. Servírka k nám přišla napoprvé bez jídelního lístku, aniž by tušila, zda chceme či nechceme něco jíst. Po naší otázce, jaké mají zmrzlinové poháry, nám řekla, že nám radši jídelní lístek donese. V jídelním lístku mají pouze 4 druhy, to nám mohla sdělit. Pití přinesla rychle, ale na sklenice byly špinavé. Jedna byla od rtěnky a zbylé opatlané. Při dotazu, zda mají brčka pro děti, tak prý nemají. Vývar byl ala masox a šlehačka na pohárech ze spreje. Lžíce od polévky taktéž špinavá. No jo, už víme kam příště ne. Z venku vypadala ale restaurace velmi pěkně i díky venkovnímu posezení.

jen chvala

Dobry den. V teto restauraci jsem byla. Nevyrovna se ji snad zadna jina kterou znam. Jidlo je super, velke porce a ani hluboko do kapsy nemusite zajit. Je zde levne a prejite se. Doporucuji vsem stravnikum.