right_col_icon1.gifStrakonice

Pizzeria Casa verde
obrazek
Nám. Míru 107
Blatná

Pizzerie Casa verde se nachází v Blatné a Horažďovicích (hotel Prácheň). Nabízí originální italskou pizzu z pece na dřevo, čerstvé těstoviny, saláty, minutová jídla a steaky (včetně jihoamerických mas). V našich restauracích si můžete dopřát také polední menu, kávu Lavazza, míchané nápoje a spoustu dalšího.Pro děti je zde dětský koutek, v létě zahradní restarace.

Kateřinka zrušena od 1.4.2010
Bezděkovská
Strakonice

Cukrárna,kavárna Kateřinka-ukončen provoz od 1.4.2010

Hospoda Cehnice
obrazek
Cehnice 30
Cehnice

Hospoda Cehnice nabízí výběr menu v ceně 57,- Kč  a to včetně polévky. Menší výběr pokrmů Vám vynahradí jejich kvalita a bezvyjímky jejich domácí příprava. Každý pátek domácí moučník zdarma. Zajišťujeme tréž rozvoz hotových pokrmů pro firmy i jednotlivce.

Restaurace HANGÁR
obrazek
Na Ohradě 94
Strakonice

Pokud se rozhodnete nás navštívit, uvítá Vás klidná atmosféra a vstřícný personál s profesionálním přístupem. Prostředí, kde se na kvalitu jídla kladou vysoké nároky a ke každé objednávce se přistupuje s maximální pozorností a péčí. V naší restauraci je zcela nový koncept zaměřený na na nové trendy v gastronomii.

V suterénu restaurace jsou umístněny dva Ricochetový kurty.

V letním období je možné využít předzahráku pro cca 40 osob.

Naše restaurace funguje jako společensky sportovní místo, kde nejen posezení u kávy a studených drinků, ale i zasportování na našich kurtech může být osvěžující.

Penzion a restaurace V Ráji
obrazek
Zvolenská 989
Strakonice 1

Restaurace nabízí především klasická česká hotová jídla a jídla na objednávku. Posedět je možno v jídelně, pivnici či v letních dnech na velké terase s dětským hřištěm, krbem a ohništěm. Je možné také využít ubytování v penzionu.

Syndikovat obsah