right_col_icon1.gifPraha 5

Vinárna a restaurace Zlatý had
obrazek
Plaská 4
Praha

 

Zlatý had…

Zlatý had působí na trhu více než 15 let a za tu dobu si získal důvěru a dobré jméno. Hlavní sídlo je vinárna a restaurace Zlatý had, které leží na atraktivní turistické trase mezi Národním divadlem a Pražským hradem. Restaurace je zaměřena na prodej kvalitních vín z celého světa s výbornou a nápaditou gastronomií.Vaříme jako za starých časů, bez jakýchkoliv chemických dochucovadel.Díky naší nápadité gastronomii Vám nabízíme takové skloubení jídel s víny, jež vytvoří dokonalou chuťovou harmonii.

Zlatý had jako cateringová služba…

Nabízíme veškeré druhy cateringových služeb – rauty, recepce, bankety, koktejly, Garden party, plesy, svatební hostiny, semináře, teambuilding, soukromé akce, firemní akce, vánoční večírky a další společenské akce. Díky našim bohatým zkušenostem si můžete být jisti, že akce dopadne k Vaší naprosté spokojenosti.

Zlatý had jako zprostředkovatelská agentura…

Nechte veškeré starosti s organizací na nás. Zařídíme kytici na stole i prostory pro 500 osob. Za úspěch považujeme naprostou spokojenost zákazníka a to v celém průběhu příprav od návrhu pozvánek, menu, nabídky prostor, dekorací až po samotné konání.

Zlatý had a kultura…

Pořádáme výstavy obrazů, divadelní představení, literární večery, hudební programy, diskuse se známými osobnostmi. Vystupovali u nás např. Hana Hegerová, Květa Fialová, Anna Polívková, Arnošt Lustig, Jaroslav Dušek, Jiři Lábus, Ondřej Havelka a mnoho dalších…

U svatého Filipa a Jakuba
obrazek
Arbesovo Náměstí 71
Praha

Kvalitní staročeská restaurace s nabídkou tankového piva, příjemného prostředí, spolehlivého personálu a výborného jídla za vysoce přijatelné ceny. Sportovní přenosy, wifi internet zdarma, časté akce na alkoholické i nealkoholické nápoje.

BEST BOWLING RESTAURANT
obrazek
Řevnická 1
Praha

Restaurace se nachází v nákupním centru Metropole Zličín.Nabízíme 3 druhy hotových jídel od pondělí do pátku od 11.00 do 14.00.Příjemné posození

Steak House Stará Škola
obrazek
U Národní galerie 481
Praha

Náš steak house Vám v příjemném prostředí sklepní restaurace nabízí široký výběr argentinských steaků a mnoha dalších vynikajících jídel připravených na lávovém grilu. V létě můžete posedět na zahrádce. Nabízíme i rauty a další cateringové služby.

Polední menu již od 89,-

 

Pitomá kavárna
obrazek
Preslova 3
Praha

Pražskou Pitomou kavárnu naleznete nedaleko živého obchodního centra na pražském Andělu. Nabídka různých druhů káv, alkoholických i nealkoholických nápojů, dezertů a sendvičů. Možnost zapůjčit si tiskoviny a hry.

T.G.I. Friday's Anděl
obrazek
Nádražní 110
Praha 5

Úspěšný řetězec amerických restaurací s tradiční kuchyní a atmosférou. Nábízíme výběr argentýnských steaků, hamburgerů, žebírek, salátů, těstovin a specialit amerického jihozápadu jako jsou Fajitas, Quesadillas a další. Velký bar Vám nabídne více než 130 klasických i speciálních koktejlů. 

Restaurace Kotlářka
obrazek
Kotlářka 115
Praha
Viniční usedlost Kotlářka

Historie Viniční usedlosti Kotlářka sahá až do roku 1801, kdy byla usedlost vystavěna jako viniční statek, který byl obklopován rozsáhlými vinicemi. I dnes tvoří tento památkově chráněný komplex budov významnou krajinnou dominantu, která stojí za povšimnutí.
Na všechny návštěvníky tak usedlost působí jako klidná oáza uprostřed rušného velkoměsta (vzdálenost od centra Prahy je cca 15 minut).

Pro hosty je mimo ubytování v pensionu s kapacitou 46-ti lůžek připravena stylová restaurace se zahrádkou, salónek sloužící k pořádání soukromých nebo firemních akcí, školení, rautů, svateb, promocí, narozeninových oslav či rodinných sešlostí.

Stylová Restaurace

Nabízíme Vám příjemné posezení s možností stravování a občerstvení v útulném prostředí stylové restaurace Viniční usedlosti Kotlářka.
Postará se o Vás příjemný personál, o Vaše prázdná bříška se postará náš mistr kuchař a celkovou dobrou atmosféru bude dokreslovat decentní hudba.

Restaurace včetně zahrádky disponuje celkovou kapacitou 90 míst.

Vybrat si můžete z naší široké nabídky pokrmů, pochutin a dobrého pití.

 

Salónek

Pro soukromé či firemní účely nabízíme našim hostům a návštěvníkům prostory salónku s kapacitou až 50 míst.
Salónek lze využít jak pro soukromé večírky, narozeninové oslavy, promoce, svatby, rauty, firemní oslavy, klubové večery, ale také na školení, schůze, prezentace apod.

Zlatý Důl restaurant
Plzeňská 173
Praha

Nově otevřený restaurant se slušnou nabídkou jídel,vín,koktejlů a přijatelným poledním menu.

Starý Pivovar
obrazek
Plzeňská 9/229
Praha

Restaurace Starý Pivovar

Syndikovat obsah