right_col_icon1.gifVinárna a restaurace Zlatý had

Restaurace

 

Zlatý had…

Zlatý had působí na trhu více než 15 let a za tu dobu si získal důvěru a dobré jméno. Hlavní sídlo je vinárna a restaurace Zlatý had, které leží na atraktivní turistické trase mezi Národním divadlem a Pražským hradem. Restaurace je zaměřena na prodej kvalitních vín z celého světa s výbornou a nápaditou gastronomií.Vaříme jako za starých časů, bez jakýchkoliv chemických dochucovadel.Díky naší nápadité gastronomii Vám nabízíme takové skloubení jídel s víny, jež vytvoří dokonalou chuťovou harmonii.

Zlatý had jako cateringová služba…

Nabízíme veškeré druhy cateringových služeb – rauty, recepce, bankety, koktejly, Garden party, plesy, svatební hostiny, semináře, teambuilding, soukromé akce, firemní akce, vánoční večírky a další společenské akce. Díky našim bohatým zkušenostem si můžete být jisti, že akce dopadne k Vaší naprosté spokojenosti.

Zlatý had jako zprostředkovatelská agentura…

Nechte veškeré starosti s organizací na nás. Zařídíme kytici na stole i prostory pro 500 osob. Za úspěch považujeme naprostou spokojenost zákazníka a to v celém průběhu příprav od návrhu pozvánek, menu, nabídky prostor, dekorací až po samotné konání.

Zlatý had a kultura…

Pořádáme výstavy obrazů, divadelní představení, literární večery, hudební programy, diskuse se známými osobnostmi. Vystupovali u nás např. Hana Hegerová, Květa Fialová, Anna Polívková, Arnošt Lustig, Jaroslav Dušek, Jiři Lábus, Ondřej Havelka a mnoho dalších…

Kontakt
Ulice a číslo: 
Plaská 4
Město: 
Praha
Kraje a velká města: 
Praha 5
PSČ: 
15000
E-mail: 
promo@zlatyhad.cz
Telefon: 
605555050, 251 512 063
Detail restaurace
Typ restaurace: 
staročeské a historické restaurace
Letní zahrádka: 
Nemáme
Extra salonek: 
Máme extra salónek
Dětský koutek: 
Nemáme
Vegetarián. jídla: 
Vaříme vegetariánská jídla
Pořádání akcí: 
Pořádáme akce
Wi-fi: 
Máme wi-fi připojení
TV: 
Nemáme
Klimatizace: 
Máme klimatizaci
Nekuřácká: 
Jsme nekuřáci
Parkování: 
Máme Parkoviště
Výběr vína: 
Máme výběr vín
Platba kartou: 
Bereme platební karty

Fotogalerie

fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka