right_col_icon1.gifLouny

Restaurace Merlot
obrazek
Žatecká 186
Louny

 

Restaurace Merlot nabízí ideální místo pro setkání s přáteli, nebo romantickou schůzku v příjemné atmosféře.

Restaurace zahrnuje třicet míst, které jsou k dispozici pro různá rodinná či pracovní setkání. Stala se hojně navštěvovaným a vyhledávaným místem pro svoji vyhlášenou moderní gastronomii. Převládají zde moderně upravené pokrmy z čerstvých a kvalitních surovin. Tyto lahůdky pro Vás připravil náš šéfkuchař s největší pílí a láskou ke gastronomii. K pití si zde můžete vybrat tradiční českámoravská či mezinárodní vína z naší stylově zařízené vinotéky a vinného sklepa.

Jsme proto přesvědčeni, že se zde budete cítit příjemně a uvolněně. Věříme, že budete odcházet s pocitem příjemně strávených chvil a se zážitkem, na který jen tak nezapomenete. Dokonalé chuťové variace řadí restauraci Merlot mezi nejvyhledávanější restauranty nejen v Lounech, ale i v širokém okolí.

TAKE AWAY...i bez čekání
Rádi Vám připravíme jakékoliv jídlo z jídelního lístku či denní nabídky a vy si ho můžete v restauraci vyzvednout.
Objednejte si Vaše jídlo telefonicky a nebudete tak na objednávku muset čekat.

 

Hotel & Motorest V Údolí Zlatého potoka
obrazek
Náměstí 17
Blšany

Restaurace: Kapacita: 50 míst

V Hotelu & Motorestu V Údolí Zlatého potoka se specializujeme na typicky českou kuchyni. Denně nabízíme výběr minimálně ze 3 polévek a 10-15 hotových jídel. V našem stálém jídelním lístku naleznete: Studené a teplé předkrmy, speciality připravené dle našich receptur, minutky z vepřového a kuřecího masa, ryby, bezmasá jídla, těstoviny, dezerty a široký výběr z nápojového lístku. Dle Vašeho přání a druhu oslavy Vám pomůžeme sestavit Vaše menu. V letním období je kapacita naší restaurace rozšířena o 20 míst na letní terase. Jsme držiteli CERTIFIKÁTU potvrzujícího nejvyšší kvalitu čepovaného piva udělovaným Královským pivovarem Krušovice vybraným provozovnám, ve kterých jsou jeho výrobky prodávány.

 

Vinárna: Kapacita: 40 míst

Pořádání: Svatby, rauty, podnikové večírky, smuteční hostiny, společenská setkání. Příjemnou atmosféru umocňuje oheň v krbu. Hostům je k dispozici taneční parket.

 

Taneční sál: Kapacita: 100 míst

Taneční sál je uzpůsoben k pořádání předváděcích akcí, svateb, podnikových večírků, tanečních zábav a plesů. Součástí sálu je pódium, bar a zázemí sálu (šatna, WC).

Hostům jsou k dispozici nejen dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a apartmány pro 4 a 5 osob, ale i jeden bezbariérový pokoj pro dvě osoby. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí, satelitem, dvd přehrávačem, telefonem a internetem. Dále je k dispozici hlídané parkoviště přímo v areálu hotelu a půjčovna kol.

Hotel SKOT
obrazek
U koupaliště 151, Peruc
Louny

Moderně zrekonstruovaný hotel Vám poskytne pohodlí a relaxaci. Je vhodný pro individuální i skupinové výlety s ubytováním. Postaráme se o Vaše ubytování, stravování a doporučíme Vám některou ze širokých možností výletů v okolí.

Bar s kapacitou 25-30 míst v pohodlném klubovém posezení, je vhodný také pro firemní prezentace a obchodní jednání. Nabízíme klasické barové menu, včetně různých chuťovek. Tento prostor je jako jediný kuřácký

Restaurace nabízí snídaně pro hotelové hosty, obědy a večeře - široká nabídka klasických jídel a specialit
kapacita 30-40 míst
restaurace je předurčena pro pořádání rodinných oslav, rautů, banketů a ostatních firemních a společenských akcí

Dětský koutek s kapcitou 10-15 míst
děti se zde mohou zabavit během Vaší návštěvy, zorganizujeme dětské párty

dePresso
obrazek
Na Valích 345
Louny

mexická restaurace

Syndikovat obsah