right_col_icon1.gifÚstí nad Labem

GRAND restaurant
obrazek
Na Schodech 1536/6
Ústí nad Labem

Luxus dostupný každému. Restaurace ve francouzském stylu je umístěna v secesní vile z konce 19. století v centru Ústí nad Labem (nad Národním domem). Na své si zde přijdou nejen milovníci zážitkové kuchyně a kvalitních vín, tak i ti, kteří chtějí strávit příjemný čas s přáteli v netradičních prostorách této restaurace.

Restaurace Stříbrníky
obrazek
Stříbrnická 2
Ústí nad Labem

Věríme, že u nás najdete dobrou kuchyni, ochotnou obsluhu, která splní Vaše přání dobře a rychle. Je pro Vás připravena nabídka jídel české a mezinárodní kuchyně, pro každodenní i slavnostní příležitosti, jako je oslava narozenin, svatby, firemní akce, společenská setkání, detské dny (s využitím dětského koutku) a jiné.

Jídla z naší kuchyně vychází z inspirace při přípravě běžných, rychlých, jednoduchých ale i náročnější pokrmů, které Vám nikdy nezevšední.

NA KOVÁRNĚ
obrazek
Tisá 302
Tisá

Zveme Vás do našeho rodinného penzionu v Tisé v Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce a v těsné blízkosti Národního parku Českosaské Švýcarsko.

 

Otevřeno denně 10.00 - 20.30 hod. /pá,so - do 22.00 hod, při rezervaci dle přání déle/

  • Ve stylové restauraci /43 míst/ a salónku /20 míst/ nabízíme příjemné posezení, pořádání oslav a večírků.V restauraci je pro Vás připraven velkoformátový televizor se satelitním vysíláním, pro sledování významných sportovních a kulturních událostí, či Vámi vybraných programů. V letním období lze využít pohoštění na zahrádce /28 míst/, kde jsou pro děti připraveny průlezky s klouzačkou, houpačkou, lanem na šplhání a lezeckou stěnkou. Jistě si vyberete z bohaté nabídky výborných jídel české kuchyně, minutek, rybích a drůbežích specialit. Čepujeme Pilsner Urquel 12° a Gambrinus 10°. K domácím moučníkům Vám nabídneme znamenitou kávu značky Alfredo espresso,odborně připravenou a čerstvě namletou na profesionálních strojích.
  • Stylový, moderně vybavený penzion v jedinečném prostředí pískovcových útvarů a skalních měst Tisá, Rájec, Ostrov a Děčínský Sněžník.
  • Celoroční ubytování v klidném prostředí, vhodné pro rekreační a sportovní pobyty, rodinná setkání, oslavy, svatby, firemní akce, sportovní soustředění, pobyty s dětmi, vše se sportovním a relaxačním vyžitím.
  • Dětské hřiště, zahrádka,všechny prostory penzionu jsou nekuřácké,snažíme se vytvořit prostředí příznivé k rodinám s dětmi
  • Výchozí místo pro pískovcové lezení, turistiku, cyklistiku, lyžování, houbaření a rekreaci během všech ročních obdobích.
  • Tenisový kurt s povrchem umělé trávy LANO WIMBLEDON,odbíjená, nohejbal, fotbal, florbal, finská sauna, fitness, autdoorové aktivity.
  • Internet,všechny prostory restaurace a penzionu pokryty WiFi sítí..
  • 10 km od dálničního tahu D11 Praha - Ústí n.L. - sjezd Petrovice a Tisá - Pirna - Drážďany
  • Po dohodě Vám zajistíme dopravu do jakéhokoliv místa vozidlem Multivan pro 6+1osob.
Restaurace a penzion Na Statku
obrazek
Zemědělská 7
Ústí nad Labem

Restaurace se nachází v klidném venkovském protředí,vzdálené  3km od centra v dosahu MHD.Prostory jsou odvětrány dle platných norem EU členěny na:salonek malý 18 osob,nekuřácký 12 osob,velký salon - stodola 50 osob,zahradní prostory 45 osob,ostatní 17 osob.Restaurace má vlastní parkoviště.Kuchyně česká,hotovková i minutková, s možností objednávek grilovaných a zabíjačkových specialit.

 

 

Restaurace Allkon
Masarykova 69
Ústí nad Labem
Restaurant Penzion Srdíčko
obrazek
K Srdíčku 28
Ústí nad Labem

Restaurant Penzion Srdíčko Ústí nad Labem se svojí restaurací leží na pravém břehu řeky Labe 5 Km od centra města v rekreační oblasti ústečanů. Pro zájemce o ubytování je k dispozici 6 nově zrekonstruovaných stylově zařízených dvoulůžkových pokojů se dvěma přistýlkami.

Pro labužníky je k dispozici restaurace s 45 místy a s velmi kvalitní kuchyní. V salonku se 30 místy pořádáme společenské oslavy, jako svatby, promoce, a jiné soukromé a podnikové oslavy (na přání i u rautových stolů). Dovolujene si vás pozvat také na posezení  v překrásné zahradě se 60ti místy s koutkem pro děti v uzavřeném prostoru. Na uzavřeném parkovišti střežené kamerovým systémem lze pak lze zaparkovat 30aut.

Možnost sportovního vyžití:

Cykloturistika: V těsné blízkosti je možné vyžití na cyklostezce Praha-Drážďany. Vodní sporty: v létě plavání v otevřeném a v zimě v krytém plaveckém bazénu. Přímo pod Srdíčkem je půjčovna lodí. V blízkosti je tenisová hala, fitnes centrum , squash a další možnosti sportovního vyžití. Z pěší turistiky pak návštěva hradu Střekov, Tisské stěny, Hřensko se skalními útesy a projížďka na lodičkách mezi nimi. Pro malou vzdálenost Drážďan (autem 1/2hod.) doporučujeme návštěvu obrazové galerie Zwinger se světově proslulými obrazy.

 

 

MAHA 4 ALL
obrazek
Masarykova 60
Ústí nad Labem

Vítejte v netradiční restauraci s tradiční českou kuchyní. Nabízíme vám menu šesti hotových jídel s výběrem až tří polévek. Z toho tři menu jsou vegetariánská. Jsme mistři omáček s domácími knedlíky.Naše restaurace je z poloviny nekuřácká.Pořádáme kulturní akce.naštivte naši  http://www.maha4all.info 

my se těšíme

PIZZA REPLAY - italská restaurace
obrazek
Ostrčilova 15/983
Ústí nad Labem

Zveme Vás do stylové italské restaurace PIZZA REPLAY v Ústí nad Labem.

Dovolujeme si Vám nabídnout jídla tradiční italské kuchyně, které Vám připraví naši vyškolení kuchaři s maximální pečlivostí. U nás si můžete vybrat z bohaté nabídky předkrmů, tradičních i méně známých druhů těstovin a pizz. Nabízíme samozřejmě také výběr steaků a salátů. Nezapomněli jsme ani na sladké stránky života a nabízíme Vám vynikající dezerty a kávu. Určitě Vás potěší opravdu široká nabídka italských a moravských jakostních vín.

Restaurace poskytuje přibližně 50 míst. Naše příjemná a milá obsluha Vás zde ráda uvítá.

 

REPLAY TO EL PASO - mexická restaurace
obrazek
Ostrčilova 15/983
Ústí nad Labem

Všechny milovníky exotických chutí zveme do originálních prostor naší mexické restaurace REPLAY TO EL PASO.

V útulných, velice originálně zařízených prostorech této restaurace si přijdou na svoje všichni milovníci exotických chutí, pro které je dobré jídlo opravdovým požitkem. O kvalitu a pestrost pokrmů mexické kuchyně se stará tým vyškolených kuchařů. Všechna jídla jsou samozřejmě připravována podle originálních receptur.

Určitě si vyberete i z rozsáhlé nabídky kvalitních nápojů. Kromě několika druhů mexických piv, jako např. Corona či Desperados aromatizované tequilou, můžete vyzkoušet některou z celé řady tequil nebo ochutnat speciální míchané nápoje. Samozřejmostí je i české pivo. Naše nabídka je doplněna výběrem vynikajících jakostních vín.

Kapacita restaurace je 60 míst. Nekuřáci mají k dispozici zahrádku s počtem 20 míst.

Přijďte a ochutnejte! Odměnou nám bude především Vaše spokojenost.

 

Syndikovat obsah