right_col_icon1.gifMost

Good Gate restaurace
obrazek
J. Průchy 1915/24
Most

Restaurace v moderním stylu připravena uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Restaurace leží v centru města naproti nákupní galerii Centrál a budově České spořitelny.

Naším cílem je vytvořit pro naše zákazníky co nejpříjemnější gastronomický zážitek, kterým Vás provede náš příjemný a proškolený personál. Nabízíme individuální i skupinové stravování, možnost pořádání večírků, banketů, svateb či firemních prezentací. Pro zákazníky je připraveno plné připojení WI-FI zdarma.

Začínáme již v 8 hodin, kdy si vyberete z nabídky vydatných snídaní. Kolem 10. hodiny zahajujeme prodej hotových jídel - v nabídce jsou dvě polévky a pět hlavních jídel. Ta je možno kombinovat do obědových menu, která se skládají z polévky + hlavního jídla + dezertu. Po celý den až do 23 hodin si též můžete objednat z jídelníčku minutkového, který obsahuje nabídku moderní gastronomie. Tím ale provoz naší restaurace nekončí a Vy si můžete vychutnávat lahodné drinky z našeho exkluzivního baru.

Prostor je rozdělen do několika stylů posezení: kavárna, barové sezení, bar, a restaurace. Pro naše nejmenší zde samozřejmě nechybí dětský koutek. Při teplém počasí můžete u nás využít venkovní terasy a také terasy v atriu. Provozovna je klimatizována a vybavena audiovizuální technikou.

Hotel a restaurace ŠPEJCHAR Most-Vtelno
obrazek
U Špejcharu 95
Most

Hotel Špejchar se nachází v obci Vtelno u Mostu v Severních Čechách. V jeho blízkosti leží rekreační areál Benedikt se spoustou možností sportovního a kulturního vyžití.
                                                                   Neváhejte a přijeďte nás navštívit.

česká i zahraniční kuchyně

  • restaurace - 40 míst
  • letní terasa - 50 míst
  • bar - 20 míst, podkrovní salonek 40 míst
  • ideální místo pro konání obchodních jednání, zasedání, konferencí, rautů, školení a dalších akcí
  • na požádání sestavíme nabídku Vaší hostiny nebo firemního setkání
Sportovka
obrazek
Moskevská 2428
Most

Restaurace Sportovka v Mostě je moderní sportovní bar, kam rádi zajsou předvším milovníci dobrého piva.

U sklenice pěnivého moku mohou návštěvníci sledovat sportovní přenosy na plátně i na několika obrazovkách na velkém, centrálně umístěném baru. Sportovní nadšenci jistě ocení osm bowlingových drah.

Ambrozie
obrazek
Petra Jilemnického 2459/5
Most

Vegetarian Club Ambrozie je otevřen a srdečně Vás zve k šálku dobrého čaje do příjemného prostředí, kde se nejen dobře a zdravě najíte.

 Nabízíme od pondělí do soboty hotová jídla, minutky do 19.00 hod, čerstvé domácí moučníky, těstoviny, saláty, čaje (bylinné, ovocné, rooibos) atd.

Hrad Hněvín
obrazek
Hradní
Most

Hrad Hněvín poskytuje příjemné posezení v restauraci se specialitami hradní a staročeské kuchyně.

Pohádka
obrazek
Pod koňským vrchem 1187
Most

Restaurace Pohádka je stylová restaurace, umístěná v krásném prostředá u tenisových dvorců v Mostě.

Kaštan
obrazek
Moskevská 3336
Most

Restaurace - kavárna Kaštan nabízí stylové posezení s příjemnou a rychlou obsluhou. 

Hlavními důvody, proč je naše restaurace tak oblíbená, je bezesporu výborná kuchyně, široký výběr jídel, zeleninových salátů, nápojů a vín. Stylový salonek s kapacitu 25 hostů je vhodný také pro pořádání společenských akcí, firemních večírků, rodinných oslav, atd. Za zmínku také stojí venkovní terasa s příjemným posezením pro 50 osob.

Express Pizza
obrazek
OBCH. STŘEDISKO MÁJ
Litvínov

Express Pizza je v provozu od listopadu 2004, nabízí rozvoz především Italské kuchyně a to prostřednictvím telefonické,osobní nebo elektronické objednávky.

 

Naším hlavním zaměřením je výroba, distribuce a následný rozvoz kuchyně zdarma do místa pobytu (Litvínov, Meziboří, Hamr, Janov, Loučky), a to v nejkratším časovém úseku (max. 60 min*). Dále nabízíme poradenskou službu v oboru hostinské činnosti.

Po vzájemné dohodě jsme ochotní podpořit společenské akce našimi výrobky.

 

Nautico
obrazek
ČSA 1284
Most

Pezzerie Nautico - pizza přímo z ohně, steak z grilu nebo čerstvá salát..

 

 

 

Syndikovat obsah