right_col_icon1.gifLitoměřice

Hostinec Svatý Floriánek
obrazek
Mnetěš č.p. 8
Mnetěš, Roudnice nad Labem

Milé posezení v rodinném hostinci nedaleko hory Říp.

Restaurace Renda
obrazek
Rvačov 136
Roudnice nad Labem

Restaurace Renda je rodinný podnik, který již dlouhou dobu působí v Roudnici nad Labem v oblasti pohostinství. Nyní nabízíme i potenciálním návštěvníkům Roudnicka ubytovaní v komfortně zařízeném penziónu o celkové kapacite 30 lůžek. Na každém pokoji nechybí televize, sociální zařízení i volné připojení k síti internet přes Wi-Fi. Každý si jistě vybere své oblíbené jídlo z domácí kuchyně za velmi výhodné ceny (viz. Denní jídelní lístek na našich web stránkách).

Sporthotel Patriot
obrazek
Sídliště Pionýrů 263
Úštěk

V naší restauraci se specializujeme na mezinárodní minutkovou kuchyni. V jídelním lístku vedle klasicky známých minutek můžete najít i naše speciality, které jinde určitě neochutnáte.
Nabízíme různorodé předkrmy, bezmasé pokrmy, dětská menu, rybí pokrmy, masové speciality, dezerty a moučníky.
V letních měsících mohou návštěvníci využívat velkoplošné terasy příslušející k restauraci.
Terasy jsou ideální k pořádání svateb, firemních párty, garden párty a dalších oslav.
Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část a lobby bar.
Salony lze uzavřít mobilními posuvnými stěnami, které zaručí soukromí např. při školeních či seminářích. 

Rádi pro Vás v naší restauraci uspořádáme svatební hostinu, spolupracujeme se svatebními salony v Litoměřickém okrese a náš vyškolený personál Vám vystrojí nezapomenutelný svatební den.
Můžeme pro Vás zajistit kompletní květinový servis, kapelu, venkovní catering, zábavné show jako orientální tance, barman show, profesionálního fotografa a kameramana.
Pro Váši svatbu Vám můžeme doporučit nejlepší profesionály ze služeb svatebních salonů, kadeřnictví a vizážistů.
Tým našich kuchařů a číšníků Vám na Vaše přání vytvoří svatební raut, grilované speciality na terasách jako je selátko, ryby, steaky, klobásové variace, grilovanou zeleninu apod.
V případě Vašeho zájmu Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku na svatební hostinu a další služby.
Pro novomanželské páry, které se rozhodnou prožít svůj VELKÝ DEN v našem prostředí máme svatební dar v podobě nejluxusnějšího pokoje s manželskou postelí s nebesy na první manželskou noc.

Hotel a restaurace Dejmalík
obrazek
Sovova 3
Litoměřice

V centru města Litoměřic se nachází stylová restaurace, kde nabízíme výběr jak z české tak i z mezinárodní kuchyně, v zimě horké nápoje, v létě ledové koktejly a zmrzlinu, každý pátek a sobotu disco 70.-80.léta, míchané nápoje, litoměřická vína, točíme Gambrinus a Plzeň. Příjemné posezení v pěkném prostředí a ochotný personál.

Restaurant-vinarna ROBO
obrazek
Okružní 12
Litoměřice

Restaurace nacházející se hned vedle centra města, vyhlášená restaurace fungující již 17let!! Nabízíme velký výběr hotových i minutkových jídel..které vám můžeme zabalit i s sebou v přilehlém "Občerstvení ROBO",které je součástí podniku.

Restaurant Patriot
obrazek
Kostelní 3/5
Lovosice

Restaurace Patriot je součástí ****hotelu Lev v Lovosicích. Nabízí jak převážně česká a regionální jídla, tak i mezinárodní kuchyni. To vše podle posledních trendů v gastronomii. Maximální kapacita restaurace je 50 míst.

V době od 7.00 do 10:00 nabízí bohaté snídaně pro hotelové hosty i veřejnost. Každý všední den jsou v polední nabídce 2 hotová jídla a po celý den samozřejmě i minutky z jídelního lístku. Restaurace je otevřena každý den od 7:00 do 22:00. Kromě restaurace Patriot je k dispozici také café bar o 20 místech a 2 salonky o 15 a 6 místech. 

V nové části hotelu se nachází ještě jedna restaurace, a sice Italian café&restaurant Di Gusto o kapacitě 30 míst. Zde si vy můžete posedět u dobré kávy, zatímco vaše dítě si pohraje v celoročně otevřeném dětském koutku. V letních měsících je k dispozici venkovní zahrádka s příjemným a klidným posezením v hotelovém dvoře.

 

Restaurace Hrádek
obrazek
Tyršovo náměstí 6
Litoměřice

Rádi bychom Vás touto cestou pozvali do naší restaurace  Restaurace Hrádek, kterou najdete nedaleko náměstí města Litoměřice.

 

Připravili jsme pro vás rozsáhlou nabídku jídel domácí i zahraniční kuchyně, salátů a různých specialit, kterou vám za přijatelnou cenu naservíruje příjemný personál. Přijďte se k nám podívat a přesvědčit se na vlastní jazýček, že právě Restaurace Hrádek je přesně ta restaurace, kterou jste hledali. No a pokud nemáte zrovna hlad a chcete jen posedět s přáteli v příjemném prostředí, u kvalitního vína a nebo výborné kávy, jsme tu opět pro Vás - z naší rozsáhlé nabídky vín a kávy si jistě vybere každý z vás.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že u nás budete spokojeni, personál Restaurace Hrádek..

 

Syndikovat obsah