right_col_icon1.gifPříbram

Restaurant pana Septima
obrazek
Prokopská ,14, Příbram 1
Příbram
  1. Restaurace kde si každý najde to pravé pro sebe a nemusí se podřizovat většině.Široká nabídka  jídel která uspokojí chuťoné buňky každého hosta(salaty,těstoviny,steaky,bezmasa,jídla,pizza,hotov.jídla.),                                                                                                                    velký dětský koutek  kolem kterého jsou stoly v nekuřácké části milují a využijí děti(hrají si při čekání na jídlo,když rodiče popíjí kávu atd.) i rodiče (kteří v klidu si vydechnou,popovídají,nají,popijí aniž by muselí na 100% okřikovat,hlídat atd. své děcka),příjemný a ochotný personál,který se snaží vyplnit jakékoliv přání hosta podle jeho představ.Můžete zde zajít na oběd,posedět s přáteli,zajít s rodinou na večeři,přijít na odpolaední kavčo,domluvit si  pracovní jednání přesně podle vaších představ.Dále nabízíme,rozvoz po Příbrami nad 150,-kč(objednávky)ZDARMA!jídlo sebou,SALÓNEK kapacita 45míst pro jakoukoliv akci,příležitost,bezbarierový přístup ,Naší restauraci se nadále snažíme vylepšovat o služky a nabídku která Vám vylepší,zpříjemní čas který u nás strávite.                                                     Děkujeme Vám  za náštěvu .

   Hostinec "V PRČICÍCH"
   obrazek
   Benešovská 109
   Sedlec-Prčice

   Až vás pošlou DO PRČIC, přijďte k nám do Hostince "V PRČICÍCH". Jsme stylová restaurace s příjemným prostředím, milou obsluhou a zajímavou kuchyní.

   V PRČIĆÍCH se dobře daří, protože tam dobře vaří.

   Retro Restaurant
   Nová 257
   Dobříš
   Na Růžku
   obrazek
   Novoměstské náměstí 230
   Sedlčany

   K dispozici je Vám nekuřácká restaurace a kuřácký výčep s barem a plazmovou televizí. Dále pak samostatný salonek pro 20 osob. V letních měsících též venkovní terasa. Součástí komplexu je také pension s možností ubytování v luxusním apartmánu s kuchyní a terasou, dvojlůžkový pokoj se soc. zařízením, TV, a internetovou přípojkou. Možnost parkování u restaurace. 
   Naše restaurace se nachází na malém náměstí v klidné častiSEDLČAN od centra vzdáleném asi 300m. V nedalekém okolí se nachází zámek Vysoký Chlumec,Červený Hrádek a zámek Vrchotovy Janovice. V blízkosti města je několik rozhleden, Sedlčanská přehrada - vhodna k rybolovu a Slapská přehrada - vhodna ke koupání a rekreaci. 
   Celé Sedlčansko je protknuté velkým počtem značených cyklostezek a turistických stezek. Město Sedlčany je vzdáleno70km jižně od PRAHY

   Otevřeno máme denně 11.00hod - 23.00hod. 
   V pátek a sobotu do 24.00hod.

    

   Počepická Hospůdka
   obrazek
   Počepice 115
   Počepice

   V příjemném prostředí středních Čech, nedaleko města Sedlčany ve vesničce s názvem Počepice se nachází malebná hospůdak. Hospůdka je obklopena sportovištěm prodejnou a výrobnou českého perníku s tradicí již 25 let.

    

   Pizzeria TICINO Sedlčany
   obrazek
   Kulturní Dům 1151
   Sedlčany

   Moderní restaurace s nabídkou italských,čínských,řeckých a českých jídel. Nabízíme SUSHI. WIFI internet zdarma.130 míst,letní terasa,posezení u slavnostně prostřeného stolu. Velký výběr kvalitních vín,míchaných nealkoholických a alkoholických nápojů a zeleninových salátů. parkování pro autobusy a osobní automobily zdarma.

   Otevřeno denně od 11.00 do 24.00 hod. Zavřeno pouze na Štědrý den.

   Rekreační středisko Zvírotice
   obrazek
   Zvírotice 33
   Sedlčany

   Rekreační středisko na Slapech nabízí při pohodové rekreaci i možnost kompletního stravování. Často se u nás setkáte s tématickými akcemi, jako např. zvěřinové hody, vepřové hody a další gastronomické zajímavosti.

   Syndikovat obsah