right_col_icon1.gifKladno

kladenské divadélko
obrazek
Josefa Hory 1981
Kladno

Bar - restaurant v centru města. Polední menu a minutková kuchyně.

EL-CARNAVAL
obrazek
Vašatova 1459
Kladno

Kokteilový bar s restaurací v centru města Kladna, široká nabídka kokteilů, kávy a kvalitního vína z České republiky i ze zahraničí. Ve všední den nabídka poledního Menu v ceně 90/85/75Kč+ jeden z oblíbených salátů za zvýhodněnou cenu.Každou středu speciální nabídka hlavního jídla navíc+dezert k menu zdarma.Nekuřáci si můžou posedět v nekuřácké části baru.

Zajišťujeme také svatební hostiny, rodinné oslavy a firemní večírky.

Tyto akce si můžete vychutnat i v soukromí-nabízíme možnost uzavření celého baru pouze pro Vás /kapacita 60 osob/.

V letních měsících možnost posezení na klidné terase v atriu.

V ranních hodinách podáváme snídaně, vybrat můžete jedno z několika snídaňových Menu nebo pokrm z celkové nabídky jídelního lístku.

V odpoledních hodinách nabízíme příjemné posezení u kávy nebo kokteilu dle Vašeho výběru, ke kávičce podáváme domácí lívaneček zdarma.

Kuchyně připravuje jídla z kvalitních surovin po celý den, je zaměřena převážně na přípravu steaků a čerstvých ryb.V pátek a v sobotu vaříme do pozdních nočních hodin.

Bar nabízí pestrou škálu whisky, vodky, destilátů, lihovin. a likérů.Sledujeme moderní trendy a neustále se vzděláváme v přípravě kokteilů.Proto neváhejte a rezervujte si svůj stůl včas na čísle:+420312242828.Těšíme se na Vaši návštěvu.

Speciální nabídka-při účtu nad 2000Kč získáte slevu 10%, kterou můžete uplatnit při další návštěvě v EL-CARNAVALU nebo v restaurantu GOME, nám.E.Beneše 1467, Kladno.Tato restaurace patří do skupiny restaurací firmy Vladimír Brát.

 

 

Restaurant Gome
obrazek
náměstí E.Beneše 1467
Kladno

Restaurace s dlouholetou tradicí v centru Kladna zaměřená na českou kuchyni.

Denně čerstvá kvalitní hotová jídla v cenách 66-90Kč,včetně víkendů/ ,polední menu 75Kč, domácí ručně vyrobené rohlíčky, ke kávě domácí moučník zdarma, nabídka čerstvých ryb a zvěřiny-dle sezóny.V denní nabídce je také bezlepková dieta.

Dále můžeme nabídnout:

-oddělený nekuřácký salonek

-zajišťujeme svatby, rodinné oslavy, firemní večírky

-v letních měsících posezení na terase

-pravidelné večery s cimbálovou kapelou, vstup zdarma

-kapacita restaurace 130 osob /salonek 30, restaurace 70, terasa 30 osob/

-při účtu nad 2000Kč získáte poukázku na 10%slevu, kterou můžete využít při další návštěvě v Gome nebo v kokteilovém baru EL-CARNAVAL, Vašatova 1459, Kladno/cca 200m/.Tento bar patří do skupiny restaurací firmy Vladimír Brát.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

U ADMIRÁLA
obrazek
L. Zápotockého 3096
Kladno

Restaurace nabízí cca 150 druhů minutkových jídel z tradičních druhů mas, ale i ze zvěřiny a mořských ryb. Poledmí menu - výběr ze 3 druhů jídel a specialita. Zahrádka, 2x salonek, polovina restaurace nekuřácká po celý den.

Dětské stoličky, přebalovací pult.

WIFI připojení zdarma

Pohodloné parkování přímo předrestaurací zdarma

Catering, rauty, pořádání akcí.

Restaurace a Bar Máka
obrazek
Nezamyslova 1362
Kladno

Jako jediná restaurace na Kladně točíme šest druhů nepasterizovaného piva Bernard včetně nealkoholického. Dále Vám můžeme nabídnout nealkoholické nápoje značky Pepsi, kávu J. J. Darboven a výborný čaj Eilles. Každý den do 15 hodin máme výběr z minimálně pěti hotových jídel a alespoň jednu polévku. Minutková jídla vaříme celý den.

Jednou nebo dvakrát do měsíce pořádáme country večery s živou hudbou, většinou je to kapela Bezrozumu, které jsou příjemné k posezení i k tanci.

Další informace najdete na www.vins-group.cz

Syndikovat obsah