right_col_icon1.gifŠumperk

Rekreační areál ÚSVIT
obrazek
Chrastice č.100
Vysoké Žibřidovice

Stalová restaurace s kvalitní domácí kuchyní a s nabídkou specialit. Možnost ubytování. Vše v nádherné přírodě

Rekreační komplex Losinka
obrazek
U Koupaliště 532
Rapotín

Rekreační komplex Losinka se nachází v krásném přírodním prostředí na úpatí Hrubého Jeseníku. Celý komplex se rozprostírá na ploše zhruba 23.000 m2 na okraji vesnice mezi lesem a říčkou Losinkou, v bezprostřední blízkosti zámeckého parku. Restaurace nabízí posezení až pro 120 osob s venkovní terasou pro více jak 50 osob.

  Areál rekreačního komplexu nabízí ubytování v několika různých kategoriích, od klasických turistických chatiček, přes běžné pokoje až po moderní apartmány. Rovněž lze v areálu postavit stan nebo zaparkovat karavan.

Údolí Desné, v jejímž středu leží rekreační komplex Losinka, je vstupní branou do druhých největších hor České republiky, Jeseníků. Celá oblast je rovněž známa svým velkým počtem kultůrních památek. V těsné blízkosti se nachází renesanční zámek Velké Losiny, Muzeum ručního papíru a mnoho dalších památek v přímém i vzdáleném okolí.

Hotel Praděd*** Velké Losiny
obrazek
Lázeňská 4
Velké Losiny

Hotelová nekuřácká restaurace nabízí posezení pro necelých 60 osob, kuřácká pivncie pro zhruba 20 osob a kongerosový sál pro dalších 50 osob. Připravujeme klasickou českou a středoevropskou kuchyni. V létě je k dispozici venkovní terasa pro zhruba 50 osob.

Hotel Praděd Vám nabízí příjemné ubytování s kvalitními službami v 32 pokojích a jednom apartmá. Součástí hotelu jsou dva salonky, každý s kapacitou 20 míst a konferenční sál s kapacitou až 60 míst. Jeden ze salonků je přizpůsoben obchodním jednáním a zasedáním menších skupin managementů. Hotel Praděd se nachází v samém srdci lázeňské obce Velké Losiny, pouhých 100 m od Termálních lázní Velké Losiny, které jsou zaměřeny na léčbu pohybového ústrojí, k čemuž mimo jiné slouží i termální pramen Žerotín.

 

Údolí Desné, v jejímž středu leží Hotel Praděd, je vstupní branou do druhých největších hor České republiky, Jeseníků. Celá oblast je rovněž známa svým velkým počtem kultůrních památek. Přímo ve Velkých Losinách se nachází renesanční zámek Velké Losiny, Muzeum ručního papíru a mnoho dalších památek v přímém i vzdáleném okolí.

 

Zámecká restaurace - Úsov
obrazek
Zámecká, 213
Úsov

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás přivítat na internetových stránkách Zámecké restaurace, která nabízí výběr specialit, jak kuchyňských, tak nápojových, které najdete v jídelním a nápojovém lístku.

Náš šéfkuchař sestavil nabídku specialit od jednoduchých pokrmů, až po složité speciality, které pro vás připravujeme vždy s vysokým nasazením a láskou. Dále pro vás nabízíme speciality pro různé druhy oslav a akcí za přijatelné ceny.

Kapacita restaurace je 70 míst, v létě můžete využít venkovní terasu s příjemným posezením a výhledem na zámek, zde je kapacita 50 míst. V restauraci jsme schopni pro vás připravit jakoukoli akci, oslavu, svatbu, maturitní večírek, ples, raut a další druhy společenských akcí dle vašeho přání. Možnost objednání živé hudby.

Bližší informace vám rádi sdělíme na tel. 731 529 375, 723 050 048, na emailu zamecka.restaurace.usov@seznam.cz, nebo přímo v restauraci na adrese:

Zámecká restauraceZámecká 213789 73  ÚSOV

Těšíme se na vaši návštěvu.

Zámecká restaurace

 

Syndikovat obsah