right_col_icon1.gifProstějov

"D"-CLUB, sport & drink bar
obrazek
Barákova 12
Prostějov

Nabízíme Vám příjemné posezení v baru s kapacitou 40 míst, široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů za příznivé ceny. Najdete zde také dvě velkoplošné obrazovky pro sledování sportovních přenosů, terminál společnosti synot-tip pro uzavírání kursových sázek, internet, šipky, stolní fotbálek, zdarma intrnet, wifi připojení a hernu s nejnovějšími výherními automaty. K dispozici je také salonek pro uzavřené soukromé akce, oslavy narozenin a party. 

Pro případ, že se rozhodnete do "D"-CLUBu přijet vlastním vozidlem na svůj oblíbený drink, je pro Vás k dispozici služba drink-car-service, která se postará o následný odvoz Vás i Vašeho vozidla.
CAFFE RELAX BAR
Plumlovská 69
Prostějov

Klidné nekuřácké prostředí, výborné kávičky SEGAFREDO, chlazené nápoje, alkoholické nápoje, míchané nápoje, míchané nápoje i pro děti, pizza 10 druhů, skvělé osvěžující mléčné koktejly, palačinky dezerty, fotbálek, wifi připojení

 

Občerstvení pro vaše neformální obchodní jednání, soukromé večírky, prezentace,recepce,bankety,rauty,koktejly,firemní oslavy,rodinné oslavy,svatby

 

Prostor pro kuřáky na zahrádce

Restaurace Gól Prostějov
obrazek
U stadionu 1
Prostějov

Zveme Vás do naší restaurace při hotelu Gól. Ráno si u nás může dát snídani, v poledne podáváme obědy formou ABA a večeře dostanete z výběru našeho minutkového menu. Kapacita restaurace je 60 osob. Nabízíme využití uzavřeného salonku. K dispozici je také barové posezení s venkovní zahrádkou v kapacitě 80 osob. Máme zkušenosti s pořádáním svateb, oslav, setkání, srazů a smutečních rozloučení.

U restaurace je dostatek (min. 50) parkovacích míst.

Restaurace je součástí hotelu, který má kapacitu 50 míst.

Grandhotel Prostějov
obrazek
Palackého 3
Prostějov

V naší restauraci najdete kulinářské speciality. Předkládáný jídelní lístek je jen z části ukázkou našeho umění. Jsme připravení realizovat Vaše přání. Rádi pro Vás zorganizujeme různé gastronomické a business akce, jako jsou svatby, promoce, oslavy narozenin, pohřební hostiny, firemní večírky.

Syndikovat obsah