right_col_icon1.gifVýpis restaurací

Výpis restaurací podle zadaných požadavků.

AJ CAFE (Kanovnická 75/4, ČB)
Kanovnická 75/4
České Budějovice

AJ CAFE

annabel lee cafee
Slezská 11
Bohumín

Kavárna se specifickou atmosférou, která kromě několika druhů kávy nabízí i 3 druhy čepovaného piva, denní menu za výhodnou cenu a mimo jiné i dětský koutek...

ARSENAL CAFÉ
obrazek
Wilsonova 16
Hodonín

Přijďte k nám posedět a užít si příjemnou atmosféru ve stylu typické anglické kavárny v lehce sportovním duchu. Nabízíme italskou kávu LAVAZZA - směs devíti nejkvalitnějších kávových odrůd na světě. Tato káva je zárukou úžasného kávového požitku. Pokud dáváte přednost čaji před kávou - určitě vás zaujme široká nabídka značkových čajů DILMAH, které podáváme jak v teplé, tak i studené osvěžující podobě. Ke kávě již neodmyslitelně patří i něco sladkého. Vybrat si můžete z naší nabídky cukrářských výrobků, zmrzlinových pohárů, míchaných nápojů a koktejlů. Samozřejmostí je bohatá nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů.

K dispozici je pro Vás 30 míst k sezení u stolů a 6 míst u baru s možností BEZPLATNÉHO připojení k internetu (wi-fi). Součástí kavárny je také venkovní posezení (zahrádka), která je otevřena nejen v letních měsících, ale téměř vždy, kdy to počasí jen trochu dovolí. Zde si jistě přijdou na své kuřáci a hosté s pejsky. Jelikož jsme první rodinnou a nekuřáckou kavárnou na Hodonínsku, chceme našim zákazníkům vždy zaručit spokojenou a klidnou atmosféru bez kouře, čistotu a splnění všech přání, které Vám ostatní komerční podniky jen stěží nabídnou.

Možnosti rezervace: V naší nekuřácké kavárně můžete příjemně posedět s přáteli, ale také si kavárnu pronajmout a uspořádat oslavu narozenin , maturity či promoce, firemní večírek, školení, prezentaci, dětskou párty, shlédnout sportovní přenos nebo si užít při jakékoli jiné příležitosti. Rezervovat můžete celou kavárnu nebo jeden i více stolů. V případě rezervace celé kavárny pro Vás zajistíme teplá jídla, švédské stoly, různé druhy teplých i studených nápojů a mnoho dalších pochutin dle Vašich požadavků a především absolutní soukromí. Rezervovat kavárnu můžete telefonicky na čísle +420 720 555 552. Více informací o možnosti rezervace a také několik fotografií nabízených jídel a švédských stolů naleznete v sekci REZERVACE.

Naším cílem je především spokojený zákazník. Spokojenosti lze docílit pouze neustálým zlepšováním služeb. Kontaktujte nás a zanechte nám vzkaz. Tyto vzkazy pro nás mohou být cenným podnětem, jak naše služby zlepšovat nebo rozšiřovat. V záložce kontakty / mapa ... a ve spodní části stránky naleznete odkaz pro odeslání zprávy nebo nám zatelefonujte na číslo +420 720 555 552.

Bakala café
obrazek
Žerotínovo nám. 6
Brno

Nekuřácká kavárna na vnitřním okruhu kolem historického centra Brna – meeting point, velká osvětlená letní zahrádka do noci, parkoviště, wifi, 70's lounge styl. Letní otvírací doba ve všední den 10–24, v sobotu 16–24, v neděli 13–22.

Bio Zahrada
obrazek
Belgická 33
Praha

Bio Zahrada je nekuřácká kavárna a bio obchod 20 metrů od náměstí Míru v tiché Belgické ulici.

Bum Bum CAFE
obrazek
Kunětická 120
Pardubice

Nabízíme výběr kávy jak teplé tak studené, míchané nápoje, stáčená a lahvová vína, alkoholické i nealkoholické nápoje. Shaky a ovocné kotejly. Přijemné posezení. Wifi zdarma.

Cafe 09
Kounicova 65a
Brno

Malebná kavárna nacházející se v Moravské Zemské knihovně s jedinečnou španělskou kávou saula. Pocelý den nabízíme pizzu, kterou vyrábíme z tradičních italských surovin. Pivní specialita budějovický nepasterizovaný ležák (kroužek).

CAFÉ BAR LOUNGE BONFERY
obrazek
Křišťanova 33
Prachatice

Jsme nekuřácká kavárna v hystorickém centru Prachatic. Podáváme domácí dezerty, saláty, sendviče, zmrzliny, mléčné koktejly.... V letních měsících renesanční atrium s výhledem na věž kostela sv. Jakuba a v zimě se u nás zahřejete u otevřeného krbu  v kuřácké části. Pořádáme pravidelné páteční kulinářské večery a další příležitostné akce.

 

Café encounter
obrazek
Kounicova 35
Brno

Klidné prostředí nekuřácké kavárny zaujme barevným interiérem inspirovaným filozofií feng-šuej, širokou nabídkou kávových specialit, teplých i studených nápojů, dezertů a jídel inspirovaných italskou kuchyní. Zdarma WiFi, zapůjčení společenských her, knih a časopisů. Oddělené salonky vhodné k obchodnímu jednání, možnost zapůjčení audiovizuální techniky.

 

Sledujte aktuální dění, staňte se fanouškem CAFÉ ENCOUNTER na facebooku! 

http://www.facebook.com/cafe.encounter


Gastronomické zážitky!

 • široká nabídka netradičních nápojů i kávy espresso
 • lehká jídla inspirovaná italskou kuchyní
 • snídaně od 8:00 do 10:30 hodin snídaňová menu
 • nabídka nápojů a jídel to take away / s sebou
 • akční nabídky a soutěže pro hosty

 

Obchodní jednání!

 • výhodný program vytvořený pro obchodní jednání
 • business balíčky doplněné o nabídku business menu
 • možnost zapůjčení audiovizuální a prezentační techniky (dataprojektor, plátno, flipchart, notebook)
 • soukromí uzavřených salonků zaručí nikým nerušený průběh jednání

 

Interiéry podle feng-šuej!

 • zajímavý interiér je inspirován principy východní filozofie feng-šuej
 • symbolika čtyř různě barevných místností se řídí energií pěti elementů
 • čisté, harmonické a výhradně nekuřácké prostředí podkresluje příjemná hudba

 

 

 

 

 

 

Odpočinek a relaxace!

 • zdarma k zapůjčení stolní společenské hry pro jednotlivce i skupiny
 • chvilka klidu nad denním tiskem, časopisem nebo knihou 
 • zdarma bezdrátové připojení k internetu WiFi