right_col_icon1.gifARSENAL CAFÉ

Restaurace

Přijďte k nám posedět a užít si příjemnou atmosféru ve stylu typické anglické kavárny v lehce sportovním duchu. Nabízíme italskou kávu LAVAZZA - směs devíti nejkvalitnějších kávových odrůd na světě. Tato káva je zárukou úžasného kávového požitku. Pokud dáváte přednost čaji před kávou - určitě vás zaujme široká nabídka značkových čajů DILMAH, které podáváme jak v teplé, tak i studené osvěžující podobě. Ke kávě již neodmyslitelně patří i něco sladkého. Vybrat si můžete z naší nabídky cukrářských výrobků, zmrzlinových pohárů, míchaných nápojů a koktejlů. Samozřejmostí je bohatá nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů.

K dispozici je pro Vás 30 míst k sezení u stolů a 6 míst u baru s možností BEZPLATNÉHO připojení k internetu (wi-fi). Součástí kavárny je také venkovní posezení (zahrádka), která je otevřena nejen v letních měsících, ale téměř vždy, kdy to počasí jen trochu dovolí. Zde si jistě přijdou na své kuřáci a hosté s pejsky. Jelikož jsme první rodinnou a nekuřáckou kavárnou na Hodonínsku, chceme našim zákazníkům vždy zaručit spokojenou a klidnou atmosféru bez kouře, čistotu a splnění všech přání, které Vám ostatní komerční podniky jen stěží nabídnou.

Možnosti rezervace: V naší nekuřácké kavárně můžete příjemně posedět s přáteli, ale také si kavárnu pronajmout a uspořádat oslavu narozenin , maturity či promoce, firemní večírek, školení, prezentaci, dětskou párty, shlédnout sportovní přenos nebo si užít při jakékoli jiné příležitosti. Rezervovat můžete celou kavárnu nebo jeden i více stolů. V případě rezervace celé kavárny pro Vás zajistíme teplá jídla, švédské stoly, různé druhy teplých i studených nápojů a mnoho dalších pochutin dle Vašich požadavků a především absolutní soukromí. Rezervovat kavárnu můžete telefonicky na čísle +420 720 555 552. Více informací o možnosti rezervace a také několik fotografií nabízených jídel a švédských stolů naleznete v sekci REZERVACE.

Naším cílem je především spokojený zákazník. Spokojenosti lze docílit pouze neustálým zlepšováním služeb. Kontaktujte nás a zanechte nám vzkaz. Tyto vzkazy pro nás mohou být cenným podnětem, jak naše služby zlepšovat nebo rozšiřovat. V záložce kontakty / mapa ... a ve spodní části stránky naleznete odkaz pro odeslání zprávy nebo nám zatelefonujte na číslo +420 720 555 552.

Kontakt
Ulice a číslo: 
Wilsonova 16
Město: 
Hodonín
Kraje a velká města: 
Hodonín
PSČ: 
695 01
Telefon: 
+420 720 555 552
Detail restaurace
Typ restaurace: 
kavárny
Letní zahrádka: 
Máme zahrádku
Extra salonek: 
Nemáme
Dětský koutek: 
Nemáme
Vegetarián. jídla: 
Nevaříme
Pořádání akcí: 
Pořádáme akce
Wi-fi: 
Máme wi-fi připojení
TV: 
Máme TV
Klimatizace: 
Máme klimatizaci
Nekuřácká: 
Jsme nekuřáci
Parkování: 
Máme Parkoviště
Výběr vína: 
Červené / bílé
Platba kartou: 
Pouze hotově