right_col_icon1.gifKroměříž

Restaurace NA ŽEBRAČCE
obrazek
Hlinsko pod Hostýnem 38
Hlinsko pod Hostýnem

Restaurace NA ŽEBRAČCE se nachází v Hlinsku pod Hostýnem u hlavní cesty a byla založena roku 1789. Podle doložených důkazů tu teda žebráme už přes 220 roků.

Nabízíme příjemné posezení pro žebráky aji bohaté v prostředí naší ožebračené hospůdky.

 

K jídlu si u nás možete dať přes 70 všemožných druhů minutek každý den, ve všední dny nejmíň 12 druhů hotových jídel a 2 druhy denního menu za žebrácky zvýhodněné ceny. Ať už vaří Ivča nebo Laďa, dycky je to dobré a bude Vám to chutnať, až se budete olizovať. Kdybyste pak vylizovali aji taléřky, to by nám spadl kameň ze srdca. Ne protože z Vás vytaháme grejcary, ale že Vám uděláme trochu té radosti dobře odvedou pracou. Šak proto jsme tady, né?

 

Dělňasi, mechanici, ševci, šoféři, právníci, švadleny..., no prostě všecky Vás zveme k nám poseděť. Aji rodinám s děckama se u nás bude líbiť. Esli nekúříte, máme pro Vás nekuřácký salónek, tam se Vás 20 klidně naskládá. V létě možete seděť aji na zahrádce, tam je místa habaděj, 50 se Vás tam vleze jak nic. Děckám se tam budú líbiť andulky ve voliéře a aji pískoviště jsme jim udělali. Ve vnitřku je místa jak na nádraží, tady Vás obslúžíme aji 50. Na našem webu si prohlédněte nějaké Fotky, esli nevěříte.

 

Sportovci, nebojte se, aji na Vás myslíme. Stolní fotbálek tu valíme jak střelení a aji turnaje pořádáme nebo v létě si venku možete třebas kuželky zahráť.

 

Tož dojděte se k nám podívat, celý kolektiv Restaurace NA ŽEBRAČCE se už nemože dočkať!

Restaurace UNO
obrazek
Vejvanovského 468
Kroměříž

Stylová restaurace v historickém centru Kroměříže Vám nabízí hotová i minutková jídla . Dále Vám nabízíme příjemné posezení u kávových specialit a skvělích míchaných nápojů dle originálních receptůr.Těšíme se tímto na Vaši návštěvu.

restaurace Bouček
obrazek
Velké náměstí 108
Kroměříž

Nabízíme jídla domácí i světové kuchyně.velký výběr alko a nealkoholických nápojů.V letním období je k dispozici zahrádka s výhledem na náměstí a zámek.Dále nabízíme cateringové služby,rauty,recepce,coffee breaky,svatební a narozeninové hostiny,firemní oslavy a prezentace.

Restaurace Hotelu Bouček ****
obrazek
Velké náměstí 108
Kroměříž
Restaurace

K obědu a večeři si můžete vybrat denní menu nebo ocenit bohatou nabídku domácí i světové kuchyně. V letním období je k dispozici i zahrádka v podloubí hotelu s výhledem na náměstí a zámek.

Kapacita 50 míst v restauraci umožňuje konání svatebních hostin, rodinných oslav či setkání kolektivů.

Nabízíme široký výběr vín

 

Kontakt

p.Knobloch
tel: +420 573 338 100
fax: +420 573 342 777
e-mail: restaurace.boucek@seznam.cz

Restaurace hotelu Rusava***wellness
obrazek
Rusava 334
Rusava

Restaurace a  bar   hotelu Rusava***wellness

Restaurace nabízí posezení v restauraci, nekuřácká jídelna. V letním období je k dispozici terasa. Pro rodinné a firemní akce k dispozici 2 sály po 100 místech.Bar  najdete přímo za recepcí hotelu  - kulečník,fotbálek,šipky ,přímý vstup do wellness   a také  venkovní posezení.

  • domácí valašská kuchyně
  • speciality , vegeteriánská jídla
  • grilování a opékání selat
  • svatební menu
  • rauty
  • cateringové služby
  • připravujeme  -  novinka pizzeria

Tel. číslo restaurace: 573 392 076

Restaurace Cukrovar
obrazek
Palackého 162
Holešov

Nově otevřená Restaurace Cukrovar Vám nabízí příjemnou atmosféru v moderním stylu s kapacitou 87 osob. Hlavní      restaurace nabízí prostor pro 45 osob. Restaurace Cukrovar je plně klimatizovaná.

Přijďte k nám posedět s rodinou, přáteli nebo jen tak na pivo. V naší restauraci si můžete vychutnat kvalitní jídlo, pro      gurmány máme připraveny speciality.

V létě pro vás je připravena venkovní zahrádka. A protože myslíme i na maminky a ty nejmenší, součástí                             jak restaurace tak zahrádky je dětský koutek.

Pro firmy možnost pronájmu školící místnosti na různé, školení, semináře.

Pizzerie Osíčko
obrazek
Osíčko 67
Osíčko

V budově bývalého motorestu byla v roce 1996 otevřena stylová pizzerie s klimatizací, nabídka pizzy a dalších pokrmů. S kapacitou až 70 zákazníků, letní terasa pro 40 hostů. Připojení WiFi. Za dobu své existence si získala velmi dobré jméno v okolí.

404 Not Found

Not Found

The requested URL /get.aspx was not found on this server.


Apache Server at e-lista.cz Port 80
Syndikovat obsah