right_col_icon1.gifKroměříž

Restaurace UNO
obrazek
Vejvanovského 468
Kroměříž

Stylová restaurace v historickém centru Kroměříže Vám nabízí hotová i minutková jídla . Dále Vám nabízíme příjemné posezení u kávových specialit a skvělích míchaných nápojů dle originálních receptůr.Těšíme se tímto na Vaši návštěvu.

restaurace Bouček
obrazek
Velké náměstí 108
Kroměříž

Nabízíme jídla domácí i světové kuchyně.velký výběr alko a nealkoholických nápojů.V letním období je k dispozici zahrádka s výhledem na náměstí a zámek.Dále nabízíme cateringové služby,rauty,recepce,coffee breaky,svatební a narozeninové hostiny,firemní oslavy a prezentace.

Restaurace Hotelu Bouček ****
obrazek
Velké náměstí 108
Kroměříž
Restaurace

K obědu a večeři si můžete vybrat denní menu nebo ocenit bohatou nabídku domácí i světové kuchyně. V letním období je k dispozici i zahrádka v podloubí hotelu s výhledem na náměstí a zámek.

Kapacita 50 míst v restauraci umožňuje konání svatebních hostin, rodinných oslav či setkání kolektivů.

Nabízíme široký výběr vín

 

Kontakt

p.Knobloch
tel: +420 573 338 100
fax: +420 573 342 777
e-mail: restaurace.boucek@seznam.cz

Restaurace hotelu Rusava***wellness
obrazek
Rusava 334
Rusava

Restaurace a  bar   hotelu Rusava***wellness

Restaurace nabízí posezení v restauraci, nekuřácká jídelna. V letním období je k dispozici terasa. Pro rodinné a firemní akce k dispozici 2 sály po 100 místech.Bar  najdete přímo za recepcí hotelu  - kulečník,fotbálek,šipky ,přímý vstup do wellness   a také  venkovní posezení.

  • domácí valašská kuchyně
  • speciality , vegeteriánská jídla
  • grilování a opékání selat
  • svatební menu
  • rauty
  • cateringové služby
  • připravujeme  -  novinka pizzeria

Tel. číslo restaurace: 573 392 076

Restaurace Cukrovar
obrazek
Palackého 162
Holešov

Nově otevřená Restaurace Cukrovar Vám nabízí příjemnou atmosféru v moderním stylu s kapacitou 87 osob. Hlavní      restaurace nabízí prostor pro 45 osob. Restaurace Cukrovar je plně klimatizovaná.

Přijďte k nám posedět s rodinou, přáteli nebo jen tak na pivo. V naší restauraci si můžete vychutnat kvalitní jídlo, pro      gurmány máme připraveny speciality.

V létě pro vás je připravena venkovní zahrádka. A protože myslíme i na maminky a ty nejmenší, součástí                             jak restaurace tak zahrádky je dětský koutek.

Pro firmy možnost pronájmu školící místnosti na různé, školení, semináře.

Pizzerie Osíčko
obrazek
Osíčko 67
Osíčko

V budově bývalého motorestu byla v roce 1996 otevřena stylová pizzerie s klimatizací, nabídka pizzy a dalších pokrmů. S kapacitou až 70 zákazníků, letní terasa pro 40 hostů. Připojení WiFi. Za dobu své existence si získala velmi dobré jméno v okolí.

Syndikovat obsah