right_col_icon1.gifVýpis restaurací

Výpis restaurací podle zadaných požadavků.

7 Tacos Restaurant & Café
obrazek
Ortenovo nám.22
Praha

Restaurace 7 Tacos Praha - to je autentická mexická kuchyně v Praze 7. Naše pražská restaurace nabízí mexické speciality podle tradičních receptur a z originálních surovin, 7 dr

A T R I U M Hotel - Restaurant
obrazek
T.G.Masaryka 1678
Varnsdorf

Restaurace hotelu ATRIUM  ve Varnsdorfu = 60 míst v příjemném prostředí, salónek, zimní zahrada, otevřená terasa ve II. patře a letní zahrada.

V týdnu nabízíme za velmi přijatelnou cenu i hotová jídla. Zdejší restaurace je vyhlášena svou širokou a pestrou nabídkou jídel české i mezinárodní kuchyně a zcela jistě uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.

 

Hotel A T R I U M odpovídá mezinárodnímu standartu tříhvězdičkového hotelu.

K dispozici je zde 15 moderně vybavených jedno- a dvoulůžkových pokojů + 1x suite s vlastním sociálním zařízením, sprchou, televizí, minibarem, telefonem a internet. Ubytovací kapacita hotelu je 24 lůžek + možné přistýlky.  Hotel nabízí i  moderní  R E S T A U R A N T   se skvělou a vyhlášenou mezinárodní kuchyní. Dále zde najdete wellness s běžeckými pásy,  saunou, masážemi a solárium.

K dispozici je  konferenční a společenská místnost s technickým vybavením pro semináře, školení,či obchodní schůzky. S oblibou jsou zde pořádány i menší rodinné oslavy či setkání.

Hotel má vlastní, uzamykatelné parkoviště hlídané kamerovým systémem.

 

Hotel ATRIUM najdete ve městě VARNSDORF, které  leží na česko-německé hranici, na úpatí Lužických hor a okraji národního parku České Švýcarsko. Pro rozvíjející se turismus je Varnsdorf významnou vstupní i výstupní branou a hotel ATRIUM skvělým výchozím bodem pro vaše výlety do blízkého okolí ale i atraktivních vzdálenějších cílů :

Praha – 120 km;  Liberec - 45 km;  Česká Lípa – 30 km;  Národní park České Švýcarsko – 10 km;  napojení na německou dálnici A4 (Bautzen) – 35 km; rekreační oblast žitavského pohoří (Oybin - Jonsdorf - Lückendorf) - 15 km.

Vedení hotelu ATRIUM, náš kuchyňský, restaurační a hotelový personál jsou vždy připraveni zpříjemnit Vám pobyt v našem hotelu !

A.R.Levský restaurant
obrazek
Škroupova 4
Ostrava

Stylová restaurace s fortelnou kuchyní v centru Ostravy. Čepujeme výborný Ostravar, Staropramen, Stellu Artois a Kofolu, na zhrádce ve dvoře i v celé restauraci můžete bezpaltně využít WI-FI připojení. Specializujeme se na rodinné oslavy a firemní večírky.

AJ CAFE (Kanovnická 75/4, ČB)
Kanovnická 75/4
České Budějovice

AJ CAFE

Alesso
obrazek
Pražská 15
Mnichovice

Restaurace se svým vzhledem vrací zpět k mexickým kořenům a obzvláště

k INDIÁNŮM. Interier je zdoben ručně malovanými obrazy v životní velikosti

malovanými přímo na stěnu. Tak neváhejte a přijďte okusit se svými přáteli,

či blízkými naši restauraci. Dýchne na Vás alespoň malý kousek Mexika.

Ambrozie
obrazek
Petra Jilemnického 2459/5
Most

Vegetarian Club Ambrozie je otevřen a srdečně Vás zve k šálku dobrého čaje do příjemného prostředí, kde se nejen dobře a zdravě najíte.

 Nabízíme od pondělí do soboty hotová jídla, minutky do 19.00 hod, čerstvé domácí moučníky, těstoviny, saláty, čaje (bylinné, ovocné, rooibos) atd.

Ánanda - vegetariánská restaurace
obrazek
Frýdlantská 210/12
Liberec

Ánanda - vegetariánská restaurace v centru Liberce s obsluhou formou bufetu. Teplá jídla (i s sebou), salátový bar, vlastní koláče, čerstvé ovocné šťávy, čistá voda zdarma

Nekuřácká restaurace, prodejna produktů zdravé výživy, bezbariérový přístup

Otevřeno Po-Pá od snídaně v 7.15 do 18.00, v So od 9.00 do 15.00

Andy Restaurant Penzion
obrazek
Teplická 346/40
Děčín
  • Restaurace
  • Penzion
  • Solární Studio

 

Restaurace

Přijemné posezení v útulném prostředí ve středu historické části města Děčína. Česká i zahraniční kuchyně. Značková káva spolu s velkým sortimentem nápojů je u nás samozdřejmostí.

Možnost pořádání večírků, narozenin, svateb, firemnéch akcí. Polední menu, zimní a letní terasa, salónek, pronájem, velkoplošná projekce, WiFi.

Penzion

V našem rodinném penzionu najdete jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje, apartmá, bezbariérový, kuřácký i nekuřácký pokoj. Celkem 28 lůžek. V každém pokoji WC, koupelna, TV, satelit, internet zdarma.

Soukromé uzavřené parkoviště je samozdřejmostí. Výhled na Synagogu, 300 metrů od ZOO Děčín a vyhlídkou Pastýřská stěna. Poskytujeme rodinné a víkendové slevy. Penzion najdete v klidné části centra Děčína.

Solární Studio

Výběr z 6 profesionálních solárií. Největší výběr solární kosmetiky. Nejlevnější turbo v Děčíně. Dětský koutek a hlídání dětí při vašem opalování zdarma.

Telefon : 7777 666 32

Otevírací doba :

Po - Pá    8:00 - 21:00

Sobota    9:00 - 13:00

Neděle    zavřeno

ARGUMENT Restaurant-Cafe
obrazek
Bubenečská 352/19
Praha 6

Jsme moderní a živý podnik se zaměřením na mezinárodní kuchyni, se specializací na přípravu masa a čerstvých ryb na lávovém grilu.

Naše restaurace se prezentuje sloganem „Nejčerstvější podnik na Praze 6“.

Interiér, od pohledu útulných tří prostor s takřka domácí atmosférou o celkové kapacitě kolem 105 osob, spojuje linka ohlédnutí za koncem třícátých let minulého století. Samozřejmostí je, že restaurant je rozdělen na kuřáckou a nekuřáckou část, přes léto je k dispozici příjemná terasa ve vnitrobloku.

Citace zákazníka, zápis z knihy hostů:

* Hospodářské noviny: „Cokoliv, co si tu objednáte, je s nevyřčenou samozřejmostí dokonalé.“

* Hospodářské noviny: „14. - 25. místo v žebříčku Nejlepší restaurace v Česku 2011“

* Euro: „Drží všechny trumfy k tomu, aby oslovil širokou obec labužníků.“

* Instinkt: „Příjemný interiér, milá obsluha a hlavně dobrá kuchyně.“

 

LETNÍ TERASA VE DVOŘE, Otevírací doba: Po - So 11:30 - 23:30, Ne 12:00 - 22:00