right_col_icon1.gifHotel Myslivna Brno

Restaurace

Restaurace - Stylová restaurace se 130 místy u stolu nabízí široký sortiment národních jídel a specialit, cukrářských výrobků a vinotéku jihomoravských vín. Po celý rok probíhají gastronomické akce. Součástí restaurace je rytířský salonek s kapacitou 14 míst.

 

Zahradní terasa :

Z restaurace je přímý vstup na terasu s krásným výhledem na panorama Brna. Zde nabízíme posezení s dětským koutkem v přírodní scenerii lesoparku. Připravíme vám speciality na grilu, kupříkladu opékání selete, zábavy s živou hudbou, atd. Kapacita terasy je 150 míst u stolu.

 

Steak House a club - vinárna :

Přímo u vstupu do hotelu se nachází Steak House bar s nabídkou steaků, rychlého občerstvení, kávy, pohárů a nápojů. Počet míst u stolu je 45. Dalším gastronomickým provozem je club-vinárna s tanečním parketem a možností živé nebo reprodukované hudby, bohatým výběrem alkoholických nápojů, jihomoravských vín, teplé a studené kuchyně.

Club – vinárna může být zcela oddělen od prostoru restaurace s možností samostatného vchodu z parkoviště, s krásným výhledem na Brno a přímým vstupem na terasu. Hosté mohou využít billiard, stolní fotbal a elektronické šipky. Kapacita baru je 80 míst u stolu.

 

 

 

 

 

Kontakt
Ulice a číslo: 
Nad Pisárkami 1
Město: 
Brno
Kraje a velká města: 
Brno-město
PSČ: 
62300
Telefon: 
+420 547 107 555
Detail restaurace
Typ restaurace: 
mezinárodní restaurace
Letní zahrádka: 
Máme zahrádku
Extra salonek: 
Máme extra salónek
Dětský koutek: 
Máme dětský koutek
Vegetarián. jídla: 
Vaříme vegetariánská jídla
Pořádání akcí: 
Pořádáme akce
Wi-fi: 
Máme wi-fi připojení
TV: 
Máme TV
Klimatizace: 
Máme klimatizaci
Nekuřácká: 
Nejsme
Parkování: 
Máme Parkoviště
Výběr vína: 
Máme výběr vín
Platba kartou: 
Bereme platební karty

Fotogalerie

fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka