right_col_icon1.gifCukrárna Chlubný, s.r.o.

Restaurace

Cukrárna Chlubný s dlouholetou tradicí cukrářské výroby, se Vám představuje na internetu na www.chlubny.com. Již od roku 1991 jsme tu pro Vás.

Přijďte si pochutnat do naší cukrárny v centru Brna (Kounicova 3) na zákuscích, minizákuscích a dortech vyráběných dle tradičních i moderních postupů a kávičce či jiném chlazeném nebo teplém nápoji.

Nabízíme Vám velkou škálu cukrovinek, bomboniér, alkoholických a nealkoholických nápojů a dalších pochutin k Vaší oslavě či jiné akci, ať již doma nebo jinde.

Pokud si chcete dortík udělat sami, můžete si u nás koupit marcipánové figurky, květinky, papírové ozdůbky, foto na jedlém papíru a mnoho dalších přízdob na dort.

Můžete si u nás objednat dorty, zákusky i minizákusky k různým příležitostem, jako jsou svatby, oslavy, party, vánoce a velikonoce, výročí, oslavy ve školách i ve firmách (na dort Vám umístíme i Vaše logo), dorty pro děti, zvířátka, sportovní, turistické, dopravní prostředky, hudební nástroje, dorty klasické kulaté, patrové, podkovy a knihy zavřené i otevřené, srdíčka, vějíře, dorty netradičních tvarů čtverce, obdélníky, kopce... 

Dále Vám můžeme udělat dort s Vaším fotem na jedlém papíře, šlehačkové dorty s italskými ingrediencemi - tiramisu,  jahodová kostka a jogurtový dort a v neposlední řadě si u nás koupíte tradiční originální medovník. 

Inspirací k výběru Vám může být internetovská stránka www.chlubny.com , naše zkušené prodavačky v cukrárně, nebo si zavolejte do výrobny, kde Vám rádi pomůžeme s výběrem.  Těšíme se na Vaši návštěvu, telefonát nebo email. Přejeme Vám pěkný den.

 

Kontakt
Ulice a číslo: 
Kounicova 3
Město: 
Brno
Kraje a velká města: 
Brno-město
PSČ: 
60200
E-mail: 
obchod@chlubny.com
Telefon: 
549257240, výrobna Horní 543246611
Detail restaurace
Typ restaurace: 
cukrárny
Letní zahrádka: 
Nemáme
Extra salonek: 
Nemáme
Dětský koutek: 
Máme dětský koutek
Vegetarián. jídla: 
Nevaříme
Pořádání akcí: 
Nepořádáme
Wi-fi: 
Nemáme
TV: 
Nemáme
Klimatizace: 
Máme klimatizaci
Nekuřácká: 
Jsme nekuřáci
Parkování: 
Nemáme
Výběr vína: 
Máme výběr vín
Platba kartou: 
Pouze hotově

Fotogalerie

fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka