right_col_icon1.gifKoliba U černého psa

Restaurace

V příjemném prostředí nabízíme jedinečnou valašskou kuchyni a krajové speciality, které jinde nenajdete. Kromě stálého jídelníčku pořádáme v průběhu roku několik gurmánských akcí jako jsou například vepřové, husí či zvěřinové hody.

Prostory jsou vhodné nejenom k posezení při skleničce dobrého vína, ale i na pořádání společenských setkání a rodinných oslav jako jsou svatební hostiny, promoce a různá výročí.

V podzemních prostorách se nachází vinotéka, která obsahuje více než 450 druhů nejlepších moravských a zahraničních vín ve 20 tisících lahvích. Luxusní prostory pánského klubu nabízí diskrétnost pro uzavřenou společnost, obchodní jednání nebo rodinné oslavy.

KDE NÁS NAJDETE? Restaurace se nachází nad luhačovickou přehradou. Nacházíme se vedle lázeňského domu Niva II. Naše poloha GPS: 49°7'23.445"N, 17°46'13.655"E

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Kolektiv Restaurace Koliba U černého psa

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

Kontakt
Ulice a číslo: 
A. Václavíka 336
Město: 
Luhačovice - Pozlovice
Kraje a velká města: 
Zlín
PSČ: 
76326
E-mail: 
info@niva.cz
Telefon: 
577 133 232
Detail restaurace
Typ restaurace: 
české restaurace
Letní zahrádka: 
Máme zahrádku
Extra salonek: 
Máme extra salónek
Dětský koutek: 
Nemáme
Vegetarián. jídla: 
Nevaříme
Pořádání akcí: 
Pořádáme akce
Wi-fi: 
Nemáme
TV: 
Nemáme
Klimatizace: 
Nemáme
Nekuřácká: 
Jsme nekuřáci
Parkování: 
Máme Parkoviště
Výběr vína: 
Máme výběr vín
Platba kartou: 
Bereme platební karty

Fotogalerie

fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka

Zážitek

Příjemné tam je jen prostředí. Byli jsme tam, když měli zrovna na ceduli nápis "Vepřové hody" Obsluha - katastrofa, na jídlo jsyme čekali dvacet minut, i když tam sedělo jen pár hostů, nechápu, jak hotovka - prejt s bramborama trvá tak dlouho, tlačenka byla bez chuti, ta nejlevnější z Kauflandu chutná lépe, prejtu troška, brambory nasládlé, zřejmě namrzlé (v červnu ještě staré brambory a ještě k tomu namrzlé, to je opravdu síla. A za tu hrůzu ještě ty ceny!!! Prostě a jednoduše, "zážitek"!