right_col_icon1.gifAtrium

Restaurace

Zavedený romantický restaurant v centru města.

V plně klimatizované restauraci nabízíme mezinárodní kuchyni, denně hotová jídla formou poledního menu, mořské speciality, archivní vína, italskou zmzlinu.

Mezi spokojené návštěvníky patří mimo jiné prezident republiky Václav Klaus, bývalý prezident Václav Havel, hudebníci a herci.

Dále je zde možnost přespání v našem penzionu, který sousedí přímo s restaurací.

Kontakt
Ulice a číslo: 
Husova 36
Město: 
Jihlava
Kraje a velká města: 
Jihlava
PSČ: 
58601
Telefon: 
567 320 449
Detail restaurace
Typ restaurace: 
mezinárodní restaurace
Letní zahrádka: 
Nemáme
Extra salonek: 
Máme extra salónek
Dětský koutek: 
Nemáme
Vegetarián. jídla: 
Vaříme vegetariánská jídla
Pořádání akcí: 
Pořádáme akce
Wi-fi: 
Máme wi-fi připojení
TV: 
Nemáme
Klimatizace: 
Máme klimatizaci
Nekuřácká: 
Jsme nekuřáci
Parkování: 
Nemáme
Výběr vína: 
Máme výběr vín
Platba kartou: 
Bereme platební karty

Fotogalerie

fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka

Nabídka jídel

Týdenní menu: 

PONDĚLÍ 02.05. Čočková polévka 15,- Vepřové plátky na pivu se žampiony, rýže 80,- Smažený kuřecí řízek s bramborovu kaší, okurka 89,- Francouzské brambory s okurkovým salátem 78,- Konfitované hovězí žebro se špenátem, vařený brambor 86,- TIP: Italský salát s bazalkou, mozzarelou a olivami 89,- STÁLÁ TÝDENNÍ NABÍDKA : Medailonky z hovězí svíčkové a silnou hovězí šťávou, šťouchané brambory 98,- Kuřecí špíz se slaninou, cibulí a čerstvou paprikou, vařený brambor, tatarská omáčka 89,- ÚTERÝ 03.05. Selská polévka s bramborami, fazolkami a smetanou 15,- Slepice na paprice, domácí houskový knedlík 80,- Luciferovi pikantní vepřové špalky z krkovice na žampionech a chilli, opečený brambor 86,- Bramboráčky s masovou směsí sypané strouhaný, sýrem 89,- Špagety CARBONARA 80,- STÁLÁ TÝDENNÍ NABÍDKA: Medailonky z hovězí svíčkové a silnou hovězí šťávou, šťouchané brambory 98,- Kuřecí špíz se slaninou, cibulí a čerstvou paprikou, vařený brambor, tatarská omáčka 89,- STŘEDA 04.05. Drˇožďová polévka s vločkami a zeleninou 15,- Hovězí filátka na víně s restovanou zeleninou a žampiony, bramborová kaše 85,- Bratislavská vepřová kýta, domácí houskový knedlík 80,- Zapečená kotleta s bramborami a smetanou 86,- Špenátové lasagne 85,- STÁLÁ TÝDENNÍ NABÍDKA: Medailonky z hovězí svíčkové a silnou hovězí šťávou, šťouchané brambory 98,- Kuřecí špíz se slaninou, cibulí a čerstvou paprikou, vařený brambor, tatarská omáčka 89,- ČTVRTEK 05.05. Italská polévka s bazalkou a těstovinou 15,- Chilli con carne, pečivo 85,- Rizoto z vepřového masa sypané strouhaným sýrem, okurka 78,- Biftečky z mletého masa s ďábelskou omáčkou a cibulí, vařený brambor 80,- Uzený losos s citrusy a bylinkami na trhaných listech salátů a pikantním chutnay 92,- STÁLÁ TÝDENNÍ NABÍDKA: Medailonky z hovězí svíčkové a silnou hovězí šťávou, šťouchané brambory 98,- Kuřecí špíz se slaninou, cibulí a čerstvou paprikou, vařený brambor, tatarská omáčka 89,- PÁTEK 06.05. Gulášová polévka 15,- Plněný paprikový lusk, domácí houskový knedlík 80,- Vepřový bůček Sous-vide na špenátu s bramborovými noky a silnou omáčkou 82,- Vařené vejce, koprová omáčka, vařený brambor 78,- Bramborové knedlíky s borůvkami sypané strouhaným tvarohem 70,- STÁLÁ TÝDENNÍ NABÍDKA: Medailonky z hovězí svíčkové a silnou hovězí šťávou, šťouchané brambory 98,- Kuřecí špíz se slaninou, cibulí a čerstvou paprikou, vařený brambor, tatarská omáčka 89,-