right_col_icon1.gifSvitavy

BOWLING BAR PEKLO - restaurace
obrazek
Braunerovo nám. 204
Litomyšl

Provoz bowlingu a restaurace s mezinárodní kuchyní a vynikající pizzou. Široká nabídka jídel i nápojů.  V době oběda od pondělí do pátku pestrá nabídka MENU. Ideální místo na pořádání večírků, oslav, nebo firemních akcí.


KVALITNÍ DRÁHY
PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ
POHODOVÉ CENY


Otevírací doba:
Po-Čt 11:00-24:00
Pá 11:00-02:00
So 11:00-02:00
Ne 11:00-24:00

Kapacita:
cca 60 míst v restauraci
cca 30 míst v salonku
Za příznivého počasí otevřena zahrádka

U KALVÁRIE
obrazek
Strážnického 41
Moravská Třebová

Nekuřácká restaurace, sportovní bar,squash,potraviny. Zveme vás na hotová jídla, minutky, speciality na grilu. Pořádání rautů, svateb. oslav, smutečních hostin....letní zahrádka, klimatizace, wi-fi, parkoviště i pro autobusy

Velkoplošná obrazovka(možnost promítání vlastní videopprojekce)

Restaurace Bohém Hotelu Aplaus
obrazek
Šantovo nám. 181
Litomyšl

Přijďte se skvěle najíst a dobře si odpočinout do nového designového hotelu s restaurací v historickem centru města Litomyšle, jen par kroků od renesančniho zámku. Ve spojení s mezinárodní i českou tradiční kuchyní nabízí Hotel Aplaus prostřednictví své restaurace Bohém a Café-baru Muuza jídla i nápoje nejvyšší kvality, služby stravovacího úseku jsou určeny pro hotelové hosty i širokou veřejnost. Vinotéka nabízí pestrý výběr vín.  Zajišťujeme rauty, recepce, svatební hostiny a jiná přátelská či společenská setkání, dle vašich přání.

Vinotéka "Pod věží"
Šaffova 110
Polička

V klidném prostředí pod samotnou věží dominanty města nabízíme posezení při sklence vína i kávě nebo čaji. Drobné občerstvení v podobě slaných pochutin a oliv zajištěno, stejně jako široký výber stáčeného a lahvového vína především z produkce Víno Sýkora, s.r.o. z Čejkovic.

Restaurace U Medvěda
obrazek
Na Lánech 764
Litomyšl

Restaurace na první pohled tak trochu připomíná lovecké doupě. Při bližší prohlídce však zjistíte, že všechno zde má svůj řád - každý předměn je přesně na svém místě a kdyby tu něco chybělo, tak to zcela jistě poznáte... To, že tato krásná staročeská hospoda předkládá i na jídelníčku jednu dobrotu za druhou, to už je vlastně jen samozřejmost.

RESTAURACE U ARALKY
obrazek
Svitavská 40
Svitavy

Nabízíme příjemné a klidné posezezení ve stylovém prostředí naší restaurace. Naše kulinářské umění, či posedění u dobrého pivečka si můžete vychutnat uvnitř restaurace nebo na venkovní zastřešené zahrádce. Tak neváhejte a přijďte ochutnat pestrý obsah našeho jídelního lístku.

Bowling a Squash RESTAURANT
obrazek
Olbrachtova 1a
Svitavy

Restaurace má kapacitu 66 míst. Její prostředí umožňuje, aby si zde našly místo jak větší skupiny návštěvníků, tak i jednotlivci. Chloubou restaurace je velký bar, jehož dominantou jsou boxy, zvané "autobus". Kvality boxů můžete ocenit v pozdních nočních hodinách, kdy Vás již začnou opouštět poslední zbytky sil. Po celý týden v době od 10 do 22 hod., v pátek a v sobotu od 10 do 23 hod., je v provozu kuchyně se svoji nabídkou hotových, minutkových i studených pokrmů. Naší specialitou, kterou již měli možnost poznat mnozí hosté, je příprava teplých a studených rautů pro různé společenské příležitosti. Zpestřením interiéru restaurace je velkoplošná projekce, kterou uvítají zvláště sportumilovní návštěvníci. Ve vyhrazené části restaurace si můžete vyzkoušet své umění při kulečníku nebo hře šipky. Venkovní terasa nabízí posezení za pěkného počasí a pro dětské návštěvníky je připraveno hřiště s atrakcemi.

Syndikovat obsah