right_col_icon1.gifRESTAURACE A PENZION KAMENEC

Restaurace

Zveme Vás k příjemnému posezení do naší restaurace v Jilešovicích.

Klimatizovaná restaurace je příjemně zařízena v loveckém stylu a obsahuje 64 míst k posezení + 4 místa u baru. Nabízíme spoustu zvěřinových specialit, ale také domácích pokrmů z drůbeže, ryb, vepřového a hovězího masa. Dále v jídelníčku nabízíme  pochoutky k pivu, poháry a dezerty. Máme několik druhů piv – Staropramen, Ostravar, Pilsner Urquell. Dále velké množství destilátů, lihovin, vín, míchaných alkoholických nápojů a nealko nápojů, mezi kterými si určitě vyberete svůj oblíbený čaj nebo kávu.

Příjemné chvíle můžete strávit v naší zahradní restauraci, která je otevřena v teplých měsících.

Pro menší oslavy máme k dispozici salonek v 1. poschodí, což Vám zaručí klidnou rodinnou nebo firemní oslavu, školení či semináře. Místnost je vybavena audio zařízením s mikrofonem a projektorem. Salónek je klimatizován a má kapacitu 20 míst. Také můžete využít rozlehlého balkónu, který nabízí výhled na blízké okolí.

V našem penzionu také nabízíme ubytování:  3 kategorie pokojů od 3-lůžkových standardních se společným sociálním zařízením, až po komfortně zařízený apartmán s vířivou vanou.

Pokoje jsou zařízeny moderním a kvalitním dřevěným nábytkem, který společně s okolím vytváří příjemnou atmosféru. V teplých letních dnech oceníte klimatizaci v každém pokoji.

Venku bohaté sportovní vyžití - tenisový kurt s umělým povrchem, fotbalové hřiště na malou kopanou, beach-volejbalové hřiště a dětské hřiště.

Kontakt
Ulice a číslo: 
Kamenec 100
Město: 
Jilešovice
Kraje a velká města: 
Ostrava-město
PSČ: 
74792
Telefon: 
731533969
Detail restaurace
Typ restaurace: 
zvěřinové restaurace
Letní zahrádka: 
Máme zahrádku
Extra salonek: 
Máme extra salónek
Dětský koutek: 
Nemáme
Vegetarián. jídla: 
Nevaříme
Pořádání akcí: 
Pořádáme akce
Wi-fi: 
Máme wi-fi připojení
TV: 
Máme TV
Klimatizace: 
Máme klimatizaci
Nekuřácká: 
Nejsme
Parkování: 
Máme Parkoviště
Výběr vína: 
Máme výběr vín
Platba kartou: 
Bereme platební karty

Fotogalerie

fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka

Nabídka jídel