right_col_icon1.gifOpava

Restaurace Grácie
obrazek
Pekařská 66
Opava

Restaurace Grácie je nově kompletně zrekonstruována s moderní gastronomií, příjemným posezením u krbu s televizí a možnosti připojení k internetu. Restaurace je rozdělena pro kuřáky a nekuřáky s profesionální vzduchotechnikou a klimatizací.

restaurace u tiskarny
obrazek
Sady Svobody 4
Opava

Naše restaurace se nachází v klidné části centra města s výhledem do parku!

Interiér restaurace je  vytvořen v moderním stylu a je kombinovaný s přírodním dřevem a kamenen.Nabídka jídel je složena jak z české ,tak i mezinárodní kuchyně,ale stěžejním sortimentem je široká nabídka steaků z atraktivních drůhů mas (klokan,pštros,krokodýl,zvěřina,bizon atd).

Lidový dům - penzion - restaurant
Otická 10
Opava

Lidový dům je klasická restaurace s dlouhou historickou tradicí v Opavě.  Nachází se nedaleko centra Opavy, na Otické ulici číslo 10.. Je zde denní restaurace s kapacitou cca 65 míst, otevírací dobou denně 11.00 -23.00 hod., provozem vlastní české kuchyně, denní menu. Dále s kapacitou čtyř samostatnýcjh salónků o velikosti 15 - 45 sosob, sál s kapacitou 150 -450 osob. Letní zahrada s kapacitou 150 osob.  Penzionová část má pět dvoulůžkových  pokojů s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny hotelovým způsobem, vlastní sociálka /WC + sprcha/, dále mají pokoje televizor a ledničku. Cena pokoje se pohybuje cca 700,-Kč.

Lidový dům nabízí konání školení, oslav, svateb, promocí, rautů, seminářů, prodejních akcí a pod.

Pizza RECORDS
Pekařská 82
Opava

Rozvoz pizz! Pizza RECORDS Vám přinášejí skvěělé pizzy, které Vám přivezeme až pod nos..

Nekuřácká restaurace Eduard Maria
obrazek
Albertovec 297
Opava

Nově otevřená restaurace pro své hosty připravila kvalitní jídla zejména české kuchyně spolu s mezinárodně proslulými specialitami.
Sál restaurace evokující prostředí zámeckého sálu je ideálním prostředím pro pořádání firemních a prezentačních akcí, samozřejmě je připraven poskytnout své prostory i pro rodinné akce, kapacita prostoru je 60 míst, v případě banketu 80 míst.
Každý měsíc je pořádána pro širokou veřejnost gastronomická akce spojená s produkcí živé hudby.
Naší snahou a do budoucna snad i chloubou je pořádání tematických gastroakcí o víkendových dnech vždy jednou za měsíc. Každá akce je zaměřena na specifickou regionální nebo světovou kuchyni. Snažíme se lidem přiblížit jídla a menu, která ne vždy jsou známá a obvyklá a seznámit je s novými chutěmi, dosud třeba pro ně nezvyklými.

Velký ohlas mezi návštěvníky, z nichž mnozí jsou dnes již pravidelnými klienty, měly Kuchyně našich babiček, Valašská kuchyně, Mexická i Italská kuchyně. Jídla jako nadívaná svíčková s madeirským vínem, marinovaný candát nebo valašský guláš ( ten opravdu pravý je směs zeleniny a jehněčího masa ) evokují vzpomínky na velikánky naše historie dámy Rettigovou a Sandtnerovou či chudé, ale bodré a přímé obyvatele chudého valašského kraje. Na druhé straně mozarella s bruschettou a mnoho druhů těstovin vzbudí myšlenky na slunnou Itálii a tacos, fajitas nebo burritos zase vyvolávají cestovatelské chutě. A to vše, možná nelogicky, se snoubí s výbornými víny z našich moravských sklepů.

Prostory restaurace a vinárny jsou ideální také pro setkání různých zájmových klubů a skupin, v uplynulém roce takto využili našich služeb např. majitelé leopardích psů, sokolníci či chovatelé amerických buldoků.

Staňte se i Vy našimi spokojenými zákazníky a rezervujte si včas termíny pro pořádání právě Vaší akce.

SAFARI BAR Opava
obrazek
Olomoucká 2
Opava

SAFARI café & cocktail & music bar

Otevřeno denně od 11:00 do 03:00 hod.

www.SAFARIBAR.cz 

Buly Aréna
obrazek
Kostelní 28
Kravaře ve Slezsku

V našem sportovním komplexu najdete ledovou plochu, dětské hřiště, tenisovou halu, venkovní kurty, basketbalové a fotbalové hřiště, tělocvičnu, posilovnu, bowling, ale také příjemné posezení v naší restauraci. Součástí Buly Arény je Aquapark, kde si můžete zarelaxovat při masážích,v sauně nebo navštívit solárium.

restaurace U náhonu
obrazek
Jaselská 10
Opava

Nekuřácká restaurace, polední stravování, výborná minutková kuchyně, exkluzivní interiér, atraktivní letní terasa, 4 druhy výčepního piva, možnost úhrady platebními kartami a hodnotovými poukázkami. Partner Bonus programu České Spořitelny.

Restaurace Eduard Maria
obrazek
Albertovec 297
Opava

Stylová nekuřácká restaurace Eduard Maria se nachází v klidném areálu hřebčína Albertovec nedaleko Opavy. Svým hostům nabízí jídla české i mezinárodní kuchyně. Je vyhledávaným místem pro pořádání svatebních hostin, firemních porad a školení, a rodinných oslav.

Součástí objektu restaurace je také vinárna, ve které je možno kouřit a dále letní terasa. K dispozici je bezdrátové připojení k internetu. Vstup do restaurace se psem je dovolen.

 

Syndikovat obsah