right_col_icon1.gifLiberec

restaurace Praha
obrazek
Harrachov 136-138
Harrachov

Rádi bychom Vás pozvali do harrachovské restaurace Praha, která má téměř stoletou tradici. Naše restaurace se nachází přímo v centru Harrachova. Dětský vlek je vzdálen 500 m, lanovka 1 km a muzeum skla je vzdálené jen 1 km. Kapacita míst je 90 na terase 100 míst. Nabízíme grilování selat, žebírek a všeho možného po celý rok. Budeme se velice těšit na Vaší návštěvu a doufáme, že se Vám u nás bude líbit.

Zemská vinotéka
obrazek
Sokolovské nám. 5
Liberec

Vinotéka s vinárnou v samém centru Liberce. Široký výběr vín z Moravy, Čech i zahraničí. Vína lahvová i sudová. Příjemné posezení u vína, letní zahrádka. Možnost pořádání vernisáží, soukromých i firemních oslav, samostatné salonky. Kuřácká i nekuřácká část. Doplňkový sortiment k vínům.

 

Goals
obrazek
Na Hradbách 17
Liberec

Nekuřácký podnik, vinný restaurant, ve kterém nic nebude rušit snoubení jídla a vína . Příjemnou zprávou je, že špičková kuchyně se špičkovými víny neznamená špičkové ceny.

Tematické večery, při kterých budete moci ochutnávat jídla a vína vybraných oblastí. Poznávat gastronomický svět z restaurace v areálu fotbalového stadionu Slovanu Liberec.

Ánanda - vegetariánská restaurace
obrazek
Frýdlantská 210/12
Liberec

Ánanda - vegetariánská restaurace v centru Liberce s obsluhou formou bufetu. Teplá jídla (i s sebou), salátový bar, vlastní koláče, čerstvé ovocné šťávy, čistá voda zdarma

Nekuřácká restaurace, prodejna produktů zdravé výživy, bezbariérový přístup

Otevřeno Po-Pá od snídaně v 7.15 do 18.00, v So od 9.00 do 15.00

SAIKO RESTAURANT
obrazek
Proletářská 195
Liberec

Originální thajsko-japonská restaurace v Best Western Plus Pytloun Design Hotelu. Rodilí kuchaři pro Vás připravují speciality inspirované jihoasijskou a japonskou kuchyní. Na Vaši návštěvu se těší šéfkuchař THONGCHAN CHINPAP.

Díky Vaším hlasům a Vaší přízni se stala naše thajsko-japonská restaurace Saiko Cuisine regionálním vítězem celostátní soutěže RESTAURACE ROKU 2012.
Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu.

City Pizza
obrazek
Lesní 686
Liberec

Pizzerie s rozvozem pizzy až do domu. Více než 50 druhů pizz. Točené pivo. Kafe. Dětský koutek. Terasa.

PONTE pizzeria - ristorante Liberec
Cyrila a Metoděje 495
Liberec

PONTE Liberec je pravá italská pizzerie - restaurace s nabídkou výlučně italské kuchyně. Pečeme v peci na dřevo.

Veškeré vnitřní prostory jsou nekuřácké!

Vinkololo
Zámecký vrch 1170
Liberec

Nekuřácká restaurace pro celou rodinu s dětským koutkem a letní terasou.Provozují již třetím rokem manželé Lucie a Petr Bobko.

La Fonduta
obrazek
Jeronýmova 576
Liberec

Zveme Vás k příjemnému posezení do restaurace La Fonduta k ochutnání specialit nejen italské,ale i mexické kuchyně. Dále Vám nabízíme rozvoz našeho sortimentu až do domu se zajímavým věrnostním programem. A v neposlední řadě tu máme novinku v podobě poledního menu s každým desátým zdarma. Sledujte www.lafonduta.cz a o nic nepříjdete.

Syndikovat obsah