right_col_icon1.gifČeská Lípa

MOTOREST "U KONĚ"
obrazek
PRÁCHEŇ 172
KAMENICKÝ ŠENOV-PRÁCHEŇ

Motorest U koně stojí právě nedaleko Panské skály, přímo pod Prácheňskou vyhlídkou a její lyžařskou sjezdovkou. Nabídneme vám zde speciality naší kuchyně, příjemné posezení na terase s vyhlídkou do přírody. Pravidelné pořádáme zábavné akce a nabízíme také možnost ubytování.

 

Pension s restaurací PEGAS DOKSY
obrazek
Jiřího z Poděbrad 241
Doksy

Zveme Vás k návštěvě naší restaurace s ryze českou kuchyní v domácí kvalitě. Provozní doba je krom pondělí v podstatě nepřetržitá. Současně nabízíme možnost ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Nabízíme jak jídla hotová, tak i minutky v příznivých cenách. 

Restaurace " U Hrabala "
obrazek
Náměstí T.G.M. 130
Česká Lípa

Restaurace slouží pro širokou veřejnost i pro návštěvníky penzionu. Ti, kteří se u nás chtějí pouze naobědvat, nabízíme možnost výběru z několika hotových jídel, dále nabízíme široký sortiment kvalitních jídel, kde potěšíme jak milovníky steakové kuchyně, tak i rybích pochoutek.

Všechny tyto pokrmy se dají spláchnout douškem piva značky Staropramen a také u nás můžete ochutnat pivo Stella Artois.

Otevírací doba

Pondělí - Čtvrtek10.00 - 22.00 hod.
Pátek - Sobota10.00 - 24.00 hod.
Neděle10.00 - 22.00 hod.

V době obědů od 11.00 do 14.00 je restaurace nekuřácká.

Možnost rezervace restaurace na telefonu +420 487 522 040.

"Ano, šéfe!"

V červnu 2009 se v restauraci U Hrabala natáčel pořad "Ano, šéfe!", který jak jistě víte, se zabývá kvalitou českých restaurací a směřuje k znovuoživení tradiční české kuchyně. Jak se nám to podaří se dozvíme v nejbližší době.

Syndikovat obsah