right_col_icon1.gifSokolov

restaurace Švejk Loket
obrazek
T.G.Masaryka
Loket

Restaurant Švejk-stylová restaurace, česká kuchyně,velký výber čerstvých ryb Zajišťujeme svatby, promoce, rauty, smuteční hostiny, rodinné oslavy.

Hotel*** restaurant Švejk Bublava
obrazek
Bublava 245
Bublava

První Švejk restaurant v Krušných horách se nachází v obci Bublava na samých hranicích se SRN.

Budova, ve které se restaurace Švejk nachází je původní německá stavba cca. 100 let stará, původně sloužící jako obecní kino.
První restaurace byla zřízena po roce 1990. V roce 2000 stavba vyhořela a až do naší švejkovské rekonstrukce chátrala.
Otevřena pak byla symbolicky přesně 89 let po tom, co Jaroslav Hašek nastoupil k 91.pěšímu pluku c.k. armády, a nabízí vše, co patří k duchu dobrého vojáka Švejka. Tedy nejen "dobré jídlo, dobré pití, základ všeho živobytí", ale především klid a pohodu, umocněnou atmosférou "starého dobrého Rakouska-Uherska" včetně dobových kostýmů obsluhy.
Nechte se tedy unést prostředím, ať již prostřednictvím našich internetových stánek, nebo lépe pak osobní návštěvou, a přesvěčte se o kvalitách vynikající staročeské kuchyně připravované podle původních receptur, jakou kdysi tolik miloval dobrý voják Josef Švejk.

PARKHOTEL Sokolov
obrazek
Husovy sady 2044
Sokolov

Parkhotel Sokolov najdete v centru Sokolova uprostřed lázeňského trojúhelníku - Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Hotel je situován do tichého, klidného a okouzlujícího prostředí chráněného zámeckého parku.
Výhled do zeleně zámeckého parku spolu s moderním interiérem jsou vhodné pro uzavřenou společnost (rodinné oslavy, svatby, prezentace, školení apod. ).
Restaurace o celkové kapacitě 110 míst a salónky pro 20, 30 a 80 osob. Na Vaše přání zajistíme květinovou či tématickou dekoraci.

Syndikovat obsah