right_col_icon1.gifKarlovy Vary

U Pašeráka
obrazek
Suchá 64
Jáchymov

Vážení zákazníci,dovolujeme si vám představit rodinný horský hotel „U Pašeráka“, který se nachází nedaleko světoznámého lázeňského města Jáchymov, v rekreační a výletní obci Suchá, v nadmořské výšce 932 m n.m. Celá tato oblast je obklopena tajemnými lesy s řadou vyvěrajících křišťálových pramenů v romantických údolích Krušných hor, kterým dominuje jejich nejvyšší hora – Klínovec (1244 m n.m.). Hotel je situován do klidného prostředí těchto míst, proto zde najdou klid a odpočinek i ti nejnáročnější hosté. Pohodová rodinná atmosféra hotelu vás zláká posedět v hospůdce s krbem nebo pod širým nebem na terase. Nabízíme Vám 3 druhy točeného piva a další velký výběr nealkoholických a alkoholických teplých i studených nápojů. Stravování nabízíme formou snídaní, polopenzí nebo plných penzí za příznivé ceny, na výběr jsou také minutkové speciality – to vše z vynikající domácí kuchyně. K ubytování vám v hotelu nabízíme celkem 16 ubytovacích míst v útulných 2-, 3- a 4-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Rádi pro vás zajistíme uspořádání různých společenských akcí – svatby, skupinové stravování, prezentační a společenské akce, školení, oslavy apod. Okolí hotelu nabízí mnoho sportovního vyžití – je zde řada turistických a cyklistických  tratí s krásnými výhledy na panoramata Krušných hor, řada běžkařských tratí, sjezdových tratí v Jáchymově, Božím Daru, Klínovci (půjčovny lyžařských potřeb, lyžařské školy, přes 14 km sjezdových tratí z nichž některé jsou osvětlené – vše do 15 minut jízdy autem od hotelu). Přímo u hotelu nabízíme možnost pronájmu tenisového kurtu. Kulturní vyžití v okolí hotelu nabízí především lázně Jáchymov (řada památek  - kostely, mincovna, sedačková lanovka s možností přepravy kol a lyží na vrchol Klínovce), božídarské rašeliniště, město Ostrov, Karlovy Vary a celý lázeňský trojúhelník, nedaleký hraniční přechod do Německa (městečko Oberwiesenthal s letní sáňkařskou drahou, kabinovou lanovkou, museem lyžování, úzkorozchodnou železnicí a střediskem zimních sportů)a mnohé další památky a zajímavosti. V případě zájmu vám rádi pomůžeme s doporučením a výběrem výletů v západních Čechách a dle možností Vám zajistíme rezervaci i pomůžeme s vhodným spojením.Parkování je možné přímo u objektu bez poplatku. Domácí mazlíčky taktéž rádi přivítáme.Od roku 2003 jsme nově navázali spolupráci s lázněmi Jáchymov, kde mohou naši hosté využít některých  lázeňských procedur. Jedná se např. o různé druhy masáží včetně thajských, perličkové, uhličité a radonové koupele, možnost pronájmu bazénu, fitness, sauny, solária a možnosti využití solné jeskyně.Hotel je v provozu celoročně a po celý rok vám rádi budeme nabízet naše služby a těšit se na vaší návštěvu

Restaurant Krásná vyhlídka
obrazek
Limnická 317
Nejdek

Dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě Hotelu a restaurace Krásná vyhlídka. Naše kuchyně je známa velkým výběrem českých jídel a specialit. Hotel leží na jižní straně Krušných hor nad městem Nejdek, v 650 m.n.m.

V přízemí je restaurace a taneční sál. Pro ubytované hosty se podává snídaně mezi 8.00 až 9.00 hodinou, od 11.00 do 22.00 se zde podávají teplá a studená jídla z bohaté nabídky jídelního lístku. Ceny jídel se pohybují mezi   50.- až 250.- Kč, je nabízen velký výběr teplých a nealkoholických nápojů, Valtická vína, Budvar ležák, nealkoholické  a  Plzeňské pivo. Příjezd k hotelu je směrem od Karlových Varů - Nejdek - odbočka na Pernink a po 2 km vlevo.

Restaurant La Strada Karlovy Vary
obrazek
Jaltská 12
Karlovy Vary

Restaurant La Strada v Karlových Varech je stylové gastronomické zařízení směřující k italské, ale i regionální a mezinárodní kuchy

Restaurant-Caffe ,Hotel Panorama
obrazek
Dvořákova 931
Jáchymov

Speciality české a mezinárodní kuchyně ve vyhlidkové restauraci,stilove prostředí,celodení strvovování,terasa,grill,mu

Sweet Orient
obrazek
Mariánskolázeňská 23
Karlovy Vary

Restaurace Sweet Orient je přímo stvořena pro to, abyste si zde mohli vychutnat pravou asijskou kuchyni včetně její tradiční přípravy. Z prostředí restaurace budete mít pocit, jako byste se přenesli do světa dálného východu. A to nejen Vy, ale i Vaše chuťové pohárky, neboť je detailní výzdoba restaurace doplněna velkým výběrem lahodného Sushi, tradičními nudlovými pokrmy, thajskou, japonskou a čínskou kuchyní a vždy křehkou kachnou.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

La Bohème
obrazek
Mariánskolázeňská 23
Karlovy Vary

V restauraci La Bohème se vznáší atmosféra luxusu a skvělého jídla. Je to místo, kde jsou naši hosté rozmazlováni jen vybranými delikatesami, tím nejlepším šampaňským a velice lákavým výběrem vín. To vše v neméně luxusních prostorách a atmosféře. Je známo, že francouzská kuchyně je velice výjimečná, proto je pro nás  výzvou neustále objevovat něco nového, čím bychom uspokojili Vaše chutě, jelikož největší odměnou je pro nás spokojený zákazník.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Restaurace - Pension Duo
obrazek
Dlouhá 12
Karlovy Vary

Restaurace - Pension Duo nabízí příjemné posezení v klidné části Karlových Varů ve Staré Roli, připravujeme každý den polední menu za 75,-Kč včetně polévky s pečivem a hlavním chodem. Můžete si vybrat z našeho jídelního lístku z českou i mezinárodní kuchyní, točíme pivečka Gambrinus a Plzeňský Prazdroj, nabízíme velký výběr českých,moravských a světových značek vín.Posezení v restauraci s 26 místy, 3 salónky s kapacitou 60 míst pro pořádání rodinných i firemních oslav, večírků a školení. K dispozici je venkovní letní terasa pro 20 osob s možností grilování na lávovém grilu.

Výletní restaurace a pension KUKAČKA
obrazek
Tisová 82
Nejdek

Výletní restaurant "Kukačka" je známa v Krušných horách již od roku 1920. Ze zahradní terasy i přímo z restaurace je možné shlédnout jižní část Krušných hor a Slavkovský les. Restaurované pokoje s koupelnou a WC jsou připraveny ke krátkým i dlouhodobým pobytům. Na jídelních lístcích najdete Krušnohorské i mezinárodní speciality a vegetariánská jídla. Točí se Budvar 10% ale podáváme také  a tmavé pivo a Prazdroj 12%.

 

 

 

Pension - restaurant Kukačka je od Hotelu Krásná vyhlídka vzdálena 2 km,  je v 762 m.nadmořské výšky, s nádhernou vyhlídkou na Západní Krušnohoří a Slavkovský les. Ubytování je ve dvou až čtyřlůžkových pokojích se sprchou a WC. Pro stravování je zde prostorná restaurace. Slunečná terasa u hotelu je vyhledávaným místem odpočinku a osvěžení. Jídelní lístek nabízí minutková a hotová jídla mezi 40.- a 150.- Kč, nápojový lístek nabízí mimo jiné také velký sortiment nealkoholických nápojů. Příjezd k hotelu je od Nejdku směrem na Nové Hamry. V místě je stanice dráhy Tisová u Nejdku. Koupání v létě - 6 a 8 km, po celý rok v krytém bazénu v Potůčkách - 6

 

restaurant-kemp-hotel NA ŠPICI RADOŠOV-KYSELKA
obrazek
Radošov
Radošov
Syndikovat obsah