right_col_icon1.gifCheb

Restaurace rychlého občerstvení, Pekařská 2, Cheb
obrazek
Pekařská 2
Cheb

Restaurace zaměřená na českou kuchyni, rozvoz jídel firmám v Chebu.

Hotel Komorní hůrka
obrazek
Komorní Dvůr 45
Cheb

Hotelová restaurace v Komorní hůrce Vás zve do elegantního interieru s kapacitou 80 míst. Za příznivého počasí nabízíme posezení na venkovní letní terase pro 36 osob. Restaurace se zapojila do programu Czech Specials na propagaci české tradiční kuchyně a ve své nabídce drží denně např. národní specialitu svíčkovou na smetaně s houskovým knedlíkem, dále regionální speciality jako Karlovarský guláš, nebo např. Tvarohové knedlíky s perníkovou omáčkou. Samostatným programem jsou steakové víkendy, kdy si host sám zvolí z jakého masa mu steak připravíme, jak velký, způsob propečení a v neposlední řadě čím ho chce doplnit.

Nabízíme rovněž denní menu z hotových jídel a domácích moučníků.

Z nápojů jmenujme Plzeňský Prazdroj, světlý i tmavý Budvar, nebo např. točenou Kofolu. Dále si můžete vybrat z vinného lístku o který se stará jedno z největších vinařstí Znovín.

 

 

Restaurace u františka
obrazek
Francouzská 169
Františkovy Lázně

Restaurace v přízemí penzionu Abbazia, naší specialitou jsou rybí, zvěřinové a drůbeží pochoutky, které jsou vhodně doplněné nabídkou vín.

Restaurace Gruzie
obrazek
Husova 1
Františkovy Lázně

Stylová česká restaurace v klidném prostředí lázeňského městečka Františkovy Lázně s každovečerní živou hudbou k tanci i poslechu.

Proslulá kuchyně - boršč, jídla z lávového grilu (bifteky, špízy, steaky, medailonky...), tatarák, filety z candáta, losos steak, plněné bramboráky, saláty ...

Vínečka nám dodávají sklepy Kobylí z jižní Moravy, najdete u nás velký výběr nealko nápojů, destilátů, likérů, míchaných nápojů, ze zlatavého moku točíme Budvar 12° světlý, tmavý i "kroužkovaný",  lahvové Pilsner Urquell 12°, Bud super strong 16° a nealko Budweiser Free !

Káva Alfredo, nekuřácký salónek, klimatizovaný a čištěný vzduch, krásná letní terasa, chladné dny prohřáté krbem, příjemná obsluha, skvělá kapela "Lexicon" - to vše umocňuje pohodu v Gruzii.

Těšíme se na Vás a přejeme Vám dobrou chuť a příjemně strávené chvíle v naší restauraci.

Pueblo Mexicano Salsa Bar
obrazek
Chebská 255
Mariánské Lázně

Mexico je zemí kontrastů, ve které najdete tropické deštné lesy, pouště, bílé pláže i zasněžené vrcholky hor. Dnešní Mexico okouzluje své hosty pohledem na monumentalní Mayske pyramidy, které jakoby střeží životy dnešních obyvatel, stejně tak jako kdysi ochraňovaly životy indiánů. Přinášíme Vám nejen prostředí originálnich mexických vesniček a pyramid ale i opravdovou mexickou atmosféru se všemi lahodnými pokrmy. Vychutnejte si typické vůně a chutě Mexica spolu s nezapomenutelnou atmosférou a podmanivou hudbou.

 

Nemusíte letět až za oceán - jsme tu jen pro Vás.
Restaurace PUEBLO MEXICANO v Mariánských Lázních.

Royal Golf Restaurant
obrazek
Zádub 582
Mariánské Lázně

Vážení milovníci dobrého jídla a pití, přijměte tímto pozvání do restaurace Royal Golf Restaurant nacházejícího se v samém srdci Slavkovského lesa. Royal Golf Restaurant je restaurací s moderní gastronomií, obývající nádherné prostory královského golfového klubu, který v roce 1905 založil anglický král Edvard VII.

 

Restaurace u Moravů
obrazek
Družstevní 710
Luby

Restaurace v selském stylu s kapacitou přibližně 50 míst. Vhodná pro pořádání firemních večírků, svateb, rautů, rodinných oslav a jiných akcí. K dispozici také letní terasa s výhledem na celé městečko a golfové hřiště. Obsluha v kostýmech v bavorském stylu. U restaurace je také možnost parkování na soukromém parkovišti. V restauraci se nekouří.

Restaurace Seeberg
obrazek
Ostroh 2
Františkovy Lázně

Hradní restaurace vedle hradu Seeberg. Velká prostorná jídelna s možností konání akcí. V létě zahradní restaurace pod kaštany. V sezóně je hrad i restaurace hojně navštěvována turisty a hosty z Čech i Německa. Možnost ubytování ve vedlejším Hotelu Seeberg

Restaurace Český dvůr s.r.o.
obrazek
Hlavní 706/36c
Mariánské Lázně

Zveme Vás do tradiční české restaurace se 17- ti letou tradicí, nacházející se v samém centru

Mariánských Lázní. V našem jídelním lístku najdete vynikající pokrmy české kuchyně, speciality

našich kuchařů připravené z ryb, ale také poctivé domácí moučníky a sladké pokrmy.

Letní počasí si můžete vychutnat na našich letních zahrádkách, kam Vám s radostí kromě jídla přineseme

také vynikající kávu, točené pivo nebo zmrzlinový pohár.

Nabízíme také možnost ubytování v prostorných apartmánech nacházejících se nad naší restaurací pouze

5 minut od lázeňské kolonády.

Syndikovat obsah